Pirmąsias oficialias sezono jaunųjų žalgiriečių rungtynes Kaune stebėjo „Žalgirio“ štabo nariai Šarūnas Jasikevičius, Tomas Masiulis ir Darius Maskoliūnas, savo sūnaus žaidimo taip pat atvyko pažiūrėti ir Šarūnas Marčiulionis.

Jaunieji žalgiriečiai atitrūko trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo surinkdami 11 taškų be atsako ir susikraudami solidžią persvarą 55:41.

Paskui iššovęs Justinas Ramanauskas pridėjo tris tolimus metimus paeiliui ir Kauno ekipa triuškino varžovus 70:47.

Iš viso kauniečiai per trečiąjį ketvirtį surinko 32 taškus, kai į savo krepšį praleido 12.

Tris tritaškius, kaip ir J.Ramanauskas, susmeigė estas Kerras Kriisa, kurio sąskaitoje 16 taškų ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Perlo“ žaidėjai iš toli pataikė 6 iš 23 metimų (26 proc.), tuo metu „Žalgirio-2“ ekipa įmetė 12 tritaškių iš 28 (42 proc.).

Nors ketvirtame kėlinyje žalgiriečių pranašumas abejonių nekėlė, emocijų ir aštrių akimirkų netrūko.

Likus trims minutėms kovoje dėl kamuolio buvo užfiksuotas ginčas, po kurio abiejų komandų krepšininkai įsivėlė į nedidelį konfliktą.

Arbitras Nedą ir Modestą Kanclerius („Žalgiris-2“) bei Ernestą Naruševičių („Perlas“) baudė nesportinėmis pražangomis.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei techninę pražangą spėjo užsidirbti svečių atsarginių suolelis: vienas „Perlo“ stratego asistentų Saulius Kuzminskas turėjo priekaištų vienam iš arbitrų.

„Žalgiris-2“: Kerr Kriisa 16, Erikas Venskus 14, Justinas Ramanauskas 13, Paulius Murauskas 12, Karolis Babušis 11, Vitalijus Kozys 10.

„Perlas“: Augustas Marčiulionis 16, Adas Šimonis 13, Ąžuolas Tubelis 8, Simas Jarumbauskas ir Ernestas Naruševičius po 7.