Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (2-0) ekipa Vieningosios lygos rungtynėse svečiuose 83:63 (23:22, 20:11, 23:20, 20:10) sutriuškino Talino „Kalev/Cramo“ (0-1).

Rusijos komandą į priekį vedė 16 taškų įmetęs Janis Timma bei 12 taškų pelnęs ir 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs Stefanas Jovičius.

Ketvirtadienį „Chimki“ namuose priims Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus.

Triuškinančią pergalę pasiekė ir Madrido „Real“ (2-0) ekipa, kuri Ispanijos čempionato rungtynėse namuose 97:69 (30:13, 19:12, 19:18, 29:26) pervažiavo Mursijos UCAM (1-1).

„Karališkąjį“ klubą į priekį netikėtai vedė 17-metis Usmanas Garuba, kuris per 22 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 10 atšokusių kamuolių bei surinko 24 naudingumo balus.

Rezultatyviau žaidė tik Sergio Llullas ir Facundo Campazzo, kurie įmetė atitinkamai 17 ir 14 taškų. 12 taškų surinko Nicolas Laprovittola.

„Real“ ketvirtadienį namuose žais su Stambulo „Fenerbahče“.

Patys „Fenerbahče“ (1-0) krepšininkai sekmadienį taip pat iškovojo pergalę. Jie pirmosiose Turkijos čempionato rungtynėse svečiuose 90:57 (19:15, 22:10, 19:16, 30:16) sutalžė Stambulo ITU (0-1).

Željko Obradovičiaus kariauną pirmyn tempė puikiai debiutavęs Nando De Colo, kuris per 23 minutes pelnė 21 tašką ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Kitas debiutantas Leo Westermannas per 19 minučių surinko 4 taškus ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)