Dramatiškose Ispanijos čempionato rungtynėse „Baskonia“ svečiuose per pratęsimą 87:95 (19:24, 23:18, 21:16, 17:22, 7:15) nusileido „Barcelona“ ekipai.

Barselonoje ryškiausiai žibėjo Brandono Davieso žvaigždė. Buvęs žalgirietis per 33 minutes pelnė 24 taškus (6/11 dvit. 2/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 35 naudingumo balus.

Nikola Mirotičius per 34 minutes prie pergalės pridėjo 22 taškus ir 6 atkovotus kamuolius, o pralaimėtojų gretose išsiskyrė Tornike Shengelia, kuris per 37 minutes surinko 16 taškų.

Įtempto mačo ketvirtojo kėlinio viduryje „Baskonia“ pirmavo 73:67, tačiau Malcolmo Delaney tritaškiai išlygino rezultatą, o paskutinę minutę pratęsimą išplėšė Corey Higginso dvitaškis.

Baskams lemiamos atakos metu praradus kamuolį, katalonai turėjo šansą išplėšti pergalę iki pratęsimo, tačiau to paties C. Higginso metimas paskutinę sekundę skriejo pro šalį.

Pratęsime sąlygas diktavo B. Daviesas ir „Barcelona“. Nors priešpaskutinę minutę „Baskonia“ atsilikinėjo tik 85:87, N. Mirotičius įmetė baudos metimą, o B. Daviesas smeigė svarbų tritaškį – 91:85.

Mattas Janningas prasidėjus paskutinei minutei dar įmetė dvitaškį (87:91), bet M. Delaney ir N. Mirotičiaus metimai garantavo pergalę šeimininkams.

Vitorijos klubas su „Žalgiriu“ susitiks penktadienį.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 24 (11 atk. kam., 35 n.b.), Nikola Mirotičius 22, Malcolmas Delaney 14.

„Baskonia“: Tornike Shengelia 16, Patricio Garino 14, Shavonas Shieldsas ir Youssoupha Fallas (12 atk. kam.) po 12.