„RETAbet“ namuose 83:79 (28:18, 25:16, 18:23, 12:22) palaužė Eurolygoje jau artėjančią savaitę žaisiančią Valensijos „Basket“ ekipą.

A. Kulboka ant parketo praleido 29 minutes, per kurias įmetė 14 taškų (1/1 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai) ir atkovojo 6 kamuolius.

Be to, antru pagal rezultatyvumą komandoje buvęs puolėjas atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą bei surinko 14 naudingumo balų.

Priešpaskutinę susitikimo minutę A. Kulboka smeigė itin svarbų tritaškį, kuris leido Bilbao klubui padidinti savo pranašumą iki 5 taškų (78:73).

Rezultatyviau nugalėtojų gretose už lietuvį žaidė tik 16 taškų pelnęs Rafa Martinezas. Pralaimėtojams 15 taškų surinko Gullemas Vivesas.

Buvęs žalgirietis Brockas Motumas per 20 minučių įmetė 13 taškų.

Pergalę sekmadienį iškovojo ir Madrido „Estudiantes“ ekipa, kuri vėl registravo Dovydą Giedraitį. 19-metis lietuvis ant parketo nepasirodė, o jo komanda 82:78 (19:21, 16:18, 24:17, 23:22) įveikė Las Palmo „Gran Canaria“ klubą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)