Rungtynes starto penkete pradėjęs Mockevičius rungtyniavo agresyviai ir spinduliavo pasitikėjimu savimi. Aukštaūgis dar iki ilgosios pertraukos sugebėjo atkovoti net 7 kamuolius po varžovų krepšiu.

Viso 28 minutes aikštėje praleidęs lietuvis per jas pasižymėjo 10 taškų, 13 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyviais perdavimais, 2 perimtais kamuoliais ir 3 klaidomis. Po lentomis dominavęs aukštaūgis surinko beveik tiek atkovotų kamuolių, kiek visas varžovų starto penketas kartu sudėjus (13 ir 17).

„Montakit“ komandoje rezultatyviausiai pasirodė 25 taškus surinkęs Karvelas Andersonas ir 23 pridėjęs Christianas Eyenga. Buvęs Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ legionierius Viačeslavas Bobrovas pelnė 6 taškus ir atkovojo 2 kamuolius.

San Pablo klube sėkmingiausiai pasirodė 16 taškų pelnęs Vitoras Benite ir 14 pridėjęs Ferranas Bassas. Buvęs Kauno „Žalgirio“ aukštaūgis Augusto Lima pasižymėjo 6 taškais ir 3 atkovotais kamuoliais.

Pirmąsias sezono rungtynes sužaidė ir 35-erių metų aukštaūgis Tautvydas Lydeka. Iš Druskininkų kilęs krepšininkas jau trečią kartą savo karjeroje prisijungė prie Italijos aukščiausioje lygoje besivaržančio Pesaro „Victoria Libertas“ klubo, kuriame pakeitė jam pernai atstovavusį Mockevičių.

2010-12 bei 2015-ais metais Pesaro ekipoje rungtyniavęs lietuvis buvo vienas naudingiausių savo ekipoje, tačiau jo atstovaujama komanda tragiškai sužaisto trečiojo kėlinuko dėka rezultatu 72:80 (20:23, 21:17, 7:26, 24:14) pripažino Bolonijos „Fortitudo“ pranašumą.

Beveik 19 minučių aikštėje praleidęs Lydeka per jas surinko 4 taškus (2/2 met., 0/1 baud.), 5 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus. Kartą prasižengęs ir tris kartus varžovus pažeisti taisykles privertęs lietuvis viso surinko 12 naudingumo balų.

Pesaro klube rezultatyviausiai rungtyniavo 22 taškus pelnęs Jaylenas Barfordas, 12 surinkęs Leonardo Tote ir 10 pridėjęs Zachas Thomasas. Bolonijos klubą į pergalę vedė 17 taškų pasižymėjęs Edas Danielis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)