Rungtynes sėkmingiau pradėjo energingai rungtyniavę šeimininkai. Vilniečius aukštu žaidimo tempu nustebinę „Cbet“ krepšininkai susikrovė ankstyvą pranašumą ir po itin įspūdingo Regimanto Minioto dėjimo iš viršaus pirmavo rezultatu 10:4.

Ankstyvo smūgio pažadinti Dainiaus Adomaičio auklėtiniai sugebėjo žaibiškai perimti rungtynių kontrolę į savo rankas. Vienuolika taškų be atsako pelnę „Ryto“ žaidėjai iki pirmojo ketvirčio pabaigos sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą.

Antrajame kėlinuke vilniečiai dar labiau padidino savo pranašumą, kurį artėjant ilgajai pertraukai „Cbet“ sumažino iki 7 taškų. Visgi svečiai surengė dar vieną galingą atkarpą, kurį vainikavo skirtumą iki 17 taškų padidinęs meksikiečio Pako Cruzo tritaškis su ketvirčio sirena.

Po ilgosios pertraukos įsibėgėję sostinės krepšininkai padidino savo persvarą iki rekordinės 21 taško ribos, tačiau Manto Šerniaus auklėtiniai nebuvo linkę leisti varžovams iškovoti lengvą pergalę. Vedami 12 taškų trečiame ketvirtyje pelniusio Arno Veličkos šeimininkai surengė stulbinantį spurtą ir sumažino savo atsilikimą iki vos trijų taškų – 58:61.

Aukštesnę pavarą dar sykį įjungusi „Ryto“ komanda dar iki kėlinuko pabaigos susigrąžino apčiuopiamesnį pranašumą, o didžiąją ketvirtojo ketvirčio dalį varžovus skyrė dviženklis skirtumas.

Įspūdingą pasirodymą surengė Vilniaus komandos aukštaūgis Evaldas Kairys. Vos 17 minučių aikštėje praleidęs vidurio puolėjas per jas spėjo surinkti 24 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 5 blokus, taip pasižymėdamas net 36 naudingumo balais.

„Cbet“: Arnas Velička 15 (5 atk.kam., 6 rez.perd.), Lukas Uleckas ir Martynas Varnas po 14, Vaidas Čepukaitis ir Regimantas Miniotas po 11 taškų.

„Rytas“: Evaldas Kairys 24 (8/8 met., 8/10 baud.), Eimantas Bendžius 14 (4/5 trit.), Pako Cruzas 13, Arnas Butkevičius 10 taškų (6 atk.kam., 6 rez.perd.).

Prienų komandai tai buvo jau antroji šio sezono nesėkmė, o dvi pergales iškovoję vilniečiai kol kas žengia pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (117)