„Karališkasis“ klubas turnyro finale 89:79 (21:20, 27:13, 21:30, 20:16) nugalėjo principinę varžovę „Barceloną“.

Katalonų neišgelbėjo galingas Brandono Davieso pasirodymas. Buvęs žalgirietis pelnė 23 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Kitas buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas pralaimėtojams sukrapštė tik 2 taškus.

MVP titulą po finalo atsiėmė „Real“ į pergalę vedęs Facundo Campazzo, kurio sąskaitoje – 16 taškų, 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 22 naudingumo balai.

Po 10 taškų prie pergalės pridėjo Rudy Fernandezas ir Jordanas Mickey.

Antrajame kėlinyje atitrūkę „Real“ krepšininkai vienu metu pirmavo 54:35, bet svečiai sugebėjo atgaivinti intrigą ir priešpaskutinę mačo minutę prisivyti 77:83.

Vis dėlto Pablo Laso auklėtiniai paskutinėmis rungtynių akimirkomis rungtyniavo užtikrintai bei pergalės iš savo rankų nepaleido.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)