„Lietkabelis“ nuo pat dvikovos pradžios atsiliko nuo varžovų ir antrojo kėlinio viduryje turėjo net 22 taškų deficitą – 12:34. Reikalai ėmė taisytis po didžiosios pertraukos, kai „Lietkabelis“ ėmė agresyviau gintis ir tai leido tirpdyti deficitą.

Įpusėjus ketvirtajam ketvirčiui panevėžiečių atsilikimas sumažėjo iki 10 taškų (63:73), o likus žaisti 3 minutes komandas skyrė vos 6 taškai – 70:76. Vis dėlto „Avtodor“ atlaikė „Lietkabelio“ šturmą ir susigrąžino dviženklį pranašumą, kuriuo ir laimėjo susitikimą.

Nugalėtojams Markelis Starksas pelnė 19 taškų (5/5 tritaškiai, 8 rez. perd.), Mouhammadou Jaiteh – 16 (8 atk. kam.), Isaiah Hicksas – 15 (5 atk. kam.), Elginas Cookas – 13 (8 atk. kam.), Rayvonte Rice’as pridėjo 12 taškų (3/5 tritaškiai).

Pralaimėjusiems Kendrickas Brownas įmetė 17 taškų (5/10 tritaškiai), Tomas Dimša – 12, Tomas Lekūnas – 10, Željko Šakičius ir Martynas Sajus – po 9, Margiris Normantas ir Femi Olujobi surinko po 5 taškus.

Antradienį mažajame finale panevėžiečiai susitiks su Uogrės „Ogre“, o „Avtodor“ dėl taurės kausis su Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“.

Pusfinalyje „Parma“ komanda su dviem lietuviais iškovojo pergalę 109:85 (27:27, 29:16, 28:22, 25:20).

Nugalėtojams Arnettas Moultrie pelnė 19 taškų (6 atk. kam.), Adas Juškevičius (4/7 tritaškiai) ir Marekas Mejeris (7 atk. kam.) – po 16, Nikolajus Žmako – 14, Artiomas Zabelinas ir Maksimas Grigorjevas – po 11, Eigirdas Žukauskas pridėjo 7 (7 atk. kam.).

Pralaimėjusiems 19 taškų įmetė Jamesas Batemonas (5 atk. kam., 5 rez. perd.), 16 – Kasparas Berzinis, 14 – Rinaldas Sirsninis, 12 surinko Rihardas Zebergas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)