Paskutiniajame mače Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po atkaklios kovos 100:95 (19:25, 32:25, 22:31, 27:14) nugalėjo Bursos „Tofas“ krepšininkus.

Kauno klubas draugiškame turnyre užėmė penktąją vietą.

Rezultatyviausiai rungtyniavo 25 taškus Kauno klubui surinkęs naujokas Zachas LeDay. Net 7 tritaškius pataikęs Artūras Milaknis pelnė 24 taškus. Komandos šimtąjį tašką pelnęs Nigelas Hayesas pridėjo 14 taškų. 10 taškų įmetė Thomasas Walkupas.

Pirmojoje susitikimo pusėje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau „Tofas“ krepšininkai perėmė iniciatyvą po pertraukos, o kauniečiai atsiliko 61:68. Po pasitarimo iš distancijos tikslus buvo Z. LeDay, problemas po krepšiu sprendė dėjimą atlikęs M.Gebenas – 66:69. Tiesa, čia pat tritaškius sušaudę varžovai krovėsi rekordinę persvarą nutoldami 66:75. Puikų Alexo Perezo perdavimą dar vienu dėjimu įtvirtino M. Gebenas, bet prieš lemiamą rungtynių atkarpą žalgiriečiai atsiliko 73:81.

Taškų lenktynės tęsėsi ir ketvirtajame kėlinyje: dar du rinko Z. LeDay, apie save priminė T. Walkupas, o į kovą kauniečius grąžino taiklūs A. Milaknio tolimi šūviai – 83:84. Jau 6 tritaškį smeigęs A. Milaknis kitoje aikštės pusėje dar ir pasižymėjo gražiu bloku, o po K.Lukošiūno taškų žalgiriečiai jau buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje – 88:86. Laikui sparčiai tirpstant lyderio vaidmens ėmėsi Z. LeDay, onrekordinę persvarą 93:88 taikliomis baudomis sukūrė R.Jokubaitis.

Likus kiek daugiau nei dviem minutėms jau 7-ąjį tolimą dūrį įsūdė A. Milaknis, tačiau savų ginklų turėję varžovai kilo į lemiamą kovą (96:93). Prasidėjus paskutinei minutei svarbią baudą realizavo A. Perezas, o pergalę rezultatu 100:95 užtvirtino drąsiai iš toli atakavęs N. Hayesas.

„Žalgiris“: Z. LeDay 25 (8/12 dvit., 8 atk. kam.), A. Milaknis 24 (7/10 trit.), N. Hayesas 14 (3/5 trit.), T. Walkupas 10 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), M. Gebenas 9, R. Jokubaitis 6 (5 rez. perd.), K. Lukošiūnas 5, E. Venskus 4, M. Jogėla 2, A. Perezas 1 (8 rez. perd.), L. Uleckas 0.

„Tofas“: M. Lojeski 20 (4/4 trit., 3 per. kam.), M. Mustafa 19 (4/5 trit.), T. Phillipas 16 (10 rez. perd.), S. Mejia 12, D. Williamsas 12 (6 atk. kam.).

Ankstesniuose turnyro susitikimuose žalgiriečiai 98:100 nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ ir 71:70 nugalėjo Stambulo „Galatasaray“.