Pirmajame kėlinyje rungtynės vyko apylygiai, tačiau antrajame ketvirtyje „Nevėžis“ spurtavo ir susikrovė dviženklį pranašumą, kurį po ilgosios pertraukos pavyko dar labiau padidinti, o ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Laurynas Beliauskas, kuris pelnė 14 taškų (2/2 tritaškiai), po 13 taškų įmetė Viny Okouo (14 atkovotų kamuolių) ir Georgios Kalaitzakis (5 rezultatyvūs perdavimai, 6 atkovoti kamuoliai, 4 perimti kamuoliai). 12 taškų pelnė Julius Kazakauskas (5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai). Panagiotis Kalaitzakis prie pergalės pridėjo 10 taškų (7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai).

Ukrainiečių komandoje rezultatyviausiai žaidė Lewisas Sullivanas, pelnęs 12 taškų.

Tuo metu Pasvalio „Pieno žvaigždės“ turnyrą Liepojoje „Wind Basket 2019“ užbaigė nesėkme Minsko „Tsmoki“ ekipai. Gedimino Petrausko auklėtiniai 66:87 (16:18, 15:26, 16:21, 19:22) pralaimėjo Vieningoje lygoje (VTB) besivaržančiam klubui.

Pasvaliečiai varžovus į priekį paleido antrajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 15:26 ir po dviejų ketvirčių atsilikinėjo – 31:44.

Po pertraukos „Pieno žvaigždėms“ nepavyko arčiau priartėti prie varžovų ir Baltarusijos klubas iškovojo užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai Pasvalio ekipos gretose rungtyniavo Miha Lapornikas. Slovėnas per aikštėje praleistas 25 minutes pelnė 18 taškų (1/3 dvit., 5/6 trit., 1/3 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 3 sykius.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidęs Branko Mirkovičius per 27 minutes pelnė 24 taškus (2/3 dvit., 6/11 trit., 2/2 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Pasvaliečiai prieš tai Liepojoje pasiekė du laimėjimus, kuomet 85:82 įveikė Vladivostoko „Spartak-Primorye“ ir 75:60 – Liepojos „Liepaja“.

„Pieno žvaigždėms“ Miha Lapornikas surinko 18 taškų (5/6 trit., 4 rez. perd.), Paulius Petrilevičius – 11 (5 atk. kam.), Dominykas Domarkas – 9, Laimonas Kisielius – 8 (9 atk. kam.), Sergejus Pavlovas – 7, Laurynas Balkūnas – 6.

„Tsmoki“ gretose išsiskyrė Branko Mirkovičius, kurio sąskaitoje – 24 taškai (6/11 trit., 6 rez. perd.).