Rungtynes 14:0 pradėję ir per pirmąjį kėlinį tik 4 taškus praleidę prancūzai vokiečius palaužė tik paskutinėmis akimirkomis – 78:74 (16:4, 20:16, 23:30, 19:24).

Pirmojoje rungtynių pusėje dominavę Vincento Collet auklėtiniai vienu metu pirmavo net 52:28, tačiau tuomet Vokietijos krepšininkai laimėjo atkarpą 24:7 bei priartėjo 52:59.

Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes prancūzai vėl turėjo dviženklę persvarą (70:60), bet varžovai kovojo iki galo. Vokiečiai likus žaisti 2 minutes atsilikinėjo jau tik 68:71.

Paskutinę minutę aikštėje vyko atkakli ir dramatiška kova, kurios pabaiga sėkmingesnė buvo prancūzams.

Johannesas Voigtmanas ir Dennisas Schroderis prametė po tritaškį, o „mėlynųjų“ pergalę užtikrino keturi iš eilės Evano Fournier taškai.

Nugalėtojus į priekį tempęs E. Fournier pelnė 26 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. 21 tašką pridėjo Amathas M'Baye.

Pralaimėtojams 25 taškus surinko Johannesas Voigtmannas, 23 – Dennisas Schroderis.

Abi komandos taikliai atakavo iš toli ir realizavo 45 proc. savo tritaškių. Prancūzai įmetė 9 iš 20, o vokiečiai – 10 iš 22.

Prancūzija: Evanas Fournier 26 (10 atk. kam.), Amathas M’Baye 21, Vincentas Poirier ir Rudy Gobertas (9 atk. kam.) po 9, Frankas Ntilikina 8.

Vokietija: Johannesas Voigtmannas 25, Dennisas Schroderis 23 (8 rez. perd.), Robinas Benzingas 8.