Slogiai startavę ir puolime problemų turėję JAV krepšininkai 88:67 (17:14, 26:15, 23:19, 22:19) įveikė Čekijos krepšininkų pasipriešinimą.

Šanchajuje vykusiame E grupės mače nugalėtojus į priekį vedė Donovanas Mitchellas, Harrisonas Barnesas ir Kemba Walkeris, pelnę atitinkamai 16, 14 ir 13 taškų.

Čekijos nacionalinės komandos rezultatyviausiai pasirodė 17 taškų surinkęs Tomašas Satoransky. Po 13 taškų pridėjo Jaromiras Bohacikas ir Vojtechas Hrubanas.

Per pirmąjį kėlinį tik 17 taškų pelnę amerikiečiai į priekį pradėjo bėgti antrajame, kai spurtavo 15:4 ir įgijo dviženklę persvarą 36:20.

Nors ir paleido varžovus į priekį, čekai kovojo garbingai ir nesileido triuškinami. Trečiojo kėlinio viduryje atsilikimas netgi kiek sumažėjo – 38:51.

Prieš lemiamą ketvirtį Greggo Popovichiaus auklėtiniai atitrūko 66:48 ir užsitikrino pergalę, bet galvų nenuleidę čekai paskutines 10 minučių su varžovais sužaidė kaip lygūs su lygiais.

Čekija: Tomašas Satoransky 17, Jaromiras Bohacikas (9 atk. kam.) ir Vojtechas Hrubanas po 13, Ondrejus Balvinas 7.

JAV: Donovanas Mitchellas 16, Harrisonas Barnesas 14, Kemba Walkeris 13, Jaysonas Tatumas 10, Joe Harrisas 9, Khrisas Middletonas 8.