Ketvirtadienį "Lietuvos ryto" krepšininkai svečiuose 92:86 įveikė "Maccabi" ekipą, o sostinės ekipoje rungtyniaujantis 31 metų 205 cm ūgio bosnis per 25 minutes pelnė 24 taškus (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 4/4, baudų metimai 4/6), po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tris sykius suklydo, du - prasižengė ir privertė varžovus prasižengti 8 kartus.

30-metis 198 cm ūgio amerikietis aikštėje išbuvo 37,5 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (dvitaškiai 7/11, tritaškiai 0/2, baudų metimai 4/4), po krepšiais atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 4 sykius prasižengė ir privertė varžovus prasižengti 9 kartus.

Trečią-penktą vietas, surinkę po 29 naudingumo balus, pasidalijo Michaelas Batiste'as (Atėnų "Panathinaikos", Graikija), Jorge Garbajosa (Malagos "Unicaja", Ispanija) ir Josephas Blairas (Milano "Armani Jeans", Italija).