Antrajame kėlinyje pabėgę, tačiau rungtynių pabaigoje persvarą iššvaistę čekai iškovojo pergalę 97:89 (26:23, 30:14, 24:22, 17:30).

Rezultatyviose rungtynėse šeimininkus įveikę Čekijos krepšininkai antradienį išmėgins jėgas su lietuviais. Šiose rungtynėse paaiškės turnyro Seule nugalėtojai.

Sekmadienio rytą Pietų Korėjos rinktinės nuo pralaimėjimo neišgelbėjo įspūdingas natūralizuoto amerikiečio Ricardo Ratliffe'o žaidimas.

Puolėjas per 37 minutes įmetė 29 taškus (11/18 dvit., 1/1 trit., 4/6 baud.) bei atkovojo 17 atšokusių kamuolių.

Čekus į priekį vedė 23 taškus pelnęs Jaromiras Bohacikas ir 21 tašką įmetęs Tomašas Satoransky. 19 taškų prie pergalės pridėjo Patrikas Auda.