Du kėlinius vargusi Prancūzijos rinktinė Kinijos mieste Šenjange 95:81 (19:19, 23:24, 32:13, 21:25) įveikė Naujosios Zelandijos krepšininkus.

Trečiajame kėlinyje nuo varžovų pabėgusių prancūzų gretose žibėjo 19 taškų pelnęs Nando De Colo. Po 12 surinko Rudy Gobertas ir Frankas Ntilikina.

Tuo metu kitame Kinijos mieste Sudžou sirgaliai neišvydo Giannio Antetokounmpo dominavimo, tačiau tapo lengvos Graikijos rinktinės pergalės liudininkais.

Graikijos krepšininkai 92:65 (25:17, 22:16, 17:13, 28:19) pervažiavo varžovus iš Jordanijos.

Rezultatyviausiai rungtyniavo 17 taškų pelnęs Giorgos Printezis. Giannis Antetokounmpo įmetė 13 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

11 taškų prie pergalės pridėjo Ioannis Papapetrou, 11 – Giannoulis Larentzakis.

Graikijos rinktinės strategas Thanasis Skourtopoulos paskelbė, jog traumą šiuo metu besigydantis Kostas Sloukas liks su komanda iki pat čempionato pradžios. Jo dalyvavimas pirmenybėse paaiškės kitą savaitę atlikus galutinius medicininius tyrimus.