Šeštadienį, 21:15 val., lietuvės pratęs kovą su Latvijos ir Nyderlandų poros laimėtojomis.

Į B divizioną iškris trys prasčiausiai pasirodžiusios rinktinės.

Ketvirtadienį lietuvės galingai pradėjo rungtynes ir sužaidusios pusę pirmo kėlinio užtikrintai šovė į priekį (10:2).

Antrame kėlinyje Lietuvos rinktinė nemažino tempo (31:13) ir vertė varžovių trenerių štabą prašyti minutės pertraukėlių. Likus 2 min. iki antro kėlinio pabaigos komandas jau skyrė 21 taškas – 36:15. Toks pranašumas degė švieslentėje ir po dviejų kėlinių, o lietuvės pirmoje pusėje pataikė 5 tolimus metimus.

Sužaidus 6 min. trečiame kėlinyje komandas jau skyrė įspūdingas 30 taškų skirtumas – 50:20.

Treneris Dalius Ubartas galėjo išbandyti ir šiame čempionate mažiau žaidusias krepšininkes, o ketvirtas kėlinys tebuvo formalumas. Atsipalaidavusi Lietuvos rinktinė leido vokietėms sumažinti atsilikimą.

Lietuva: Gabija Šegždaitė 20 (6 atk. kam.), Dominyka Paliulytė 8 (3 per. kam.), Livija Sakevičiūtė 8 (10 atk. kam., 5 blk.), Eglė Zabotkaitė 6 (4 rez. perd.), Dalia Donskichytė 6 (6 atk. kam.), Enrika Matiukaitė 6, Saulė Mikelionytė 5, Justina Miknaitė 3, Livija Kaktaitė 2, Evelina Šataitė ir Klaudija Serkevičiūtė taškų nepelnė, o Ligita Tamutytė nežaidė.

Vokietija: Sophie Perner 9, Helena Eckerle 7, Leonie Kambach 6, Laura Schinkel 5.

Primename, kad grupės varžybose lietuvės 55:48 nugalėjo Baltarusiją, tačiau 46:66 nusileido belgėms ir 47:62 baltarusėms, o aštuntfinalyje 62:66 pralaimėjo Serbijos bendraamžėms.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)