Mūsiškių gretose rezultatyviausiai žaidė žalgirietis Rokas Jokubaitis, pelnęs 17 taškų, sėkmingai jam talkino Klaidas Metrikis – 12 taškų.

Pergalės pamatus mūsiškiai paklojo po ilgosios pertraukos: trečią ketvirtį lietuviai laimėjo net 27:8.

Lemiamame kėlinyje tvirtai iniciatyvą savo rankose laikę lietuviai iškovojo užtikrintą pergalę 76:52.

Lietuva: Rokas Jokubaitis 17 (1/3 dvit., 4/5 trit., 3/4 baudos, 6 rez. perd., 23 naud. balai), Klaidas Metrikis 12 (1/3 dvit., 2/8 trit., 4/6 baud.), Dovydas Giedraitis 9, Simas Jarumbauskas 7 (7 atkov. kam.), Nojus Mineikis 7, Giedrius Bergaudas ir Gertautas Urbonavičius po 6, Erikas Venskus 5, Martynas Arlauskas 4, Domantas Vilys 3, Justinas Ramanauskas (per 15 min.), Matas Vaitkus (per 5:35 min.) taškų nepelnė.

Senegalas: Biram Faye 13, Khalifa Ababacar Diop 9, Jean-Jacques Boissy ir Ibou Dianko Badji po 8 taškus.

Sekmadienį Gedimino Petrausko auklėtiniai susitiks su JAV krepšininkais, o grupės kovas devyniolikmečiai baigs akistata su Naujosios Zelandijos rinktine liepos 2-ąją.

Kitose šios dienos rungtynėse B grupėje Latvija 79:93 pralaimėjo Malio krepšininkams, Kanada 81:76 pranoko jaunuosius australus. Būtent šioje grupėje – potencialūs Lietuvos varžovai: A grupės ekipos aštuntfinalyje susitiks su B grupės rinktinėmis.

Į kitą etapą – aštuntfinalį – pateks visos grupės rinktinės, pirmą vietą grupėje užėmusi komanda kovos su silpniausia kito pogrupio ekipa ir t.t.

Devyniolikmečių rinktinėje trūksta šiemet NBA naujokų biržoje pašaukto Deivido Sirvydžio, kuris po lemtingos nakties liko už Atlanto.

Pasaulio jaunimo vaikinų krepšinio čempionatas vyks birželio 29 – liepos 7 dienomis Kretoje (Graikija). Šiai rinktinei LKF Vykdomasis komitetas iškėlė tikslą čempionate užimti 1 – 8 vietas.