Europos taurės vicečempionai sidabro medaliais priversti tenkintis ir vietiniame fronte – Vokietijos pirmenybių finalą „sausu“ rezultatu 3-0 laimėjo Miuncheno „Bayern“.

Trečiosiose finalo serijos rungtynėse svečiuose ALBA krepšininkai per pratęsimą pralaimėjo 88:93 (22:15, 24:17, 16:19, 14:25, 12:17).

Tris kėlinius situaciją kontroliavusi Berlyno ekipa prasidėjus lemiamam ketvirčiui dar turėjo 14 taškų persvarą, tačiau ją iššvaistė, o pratęsimui išsaugojo mažiau jėgų už varžovus.

Šį sezoną pirmą kartą karjeroje legionieriaus duonos ragavęs R. Giedraitis per 30 minučių pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai).

Be to, Vokietijos vicečempionu tapęs puolėjas dar ir atkovojo 3 kamuolius, 1 kamuolį perėmė, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Bayern“ į pergalę vedė 23 taškus pelnęs Vladimiras Lučičius. 18 pridėjo Nihadas Djedovičius, 15 – Danilo Barthelis.

ALBA komanda pralaimėjo visus tris šio sezono finalus – anksčiau Europos taurės finale ji neprilygo „Valencia“ klubui, o šalies taurės turnyro finale nusileido Bambergo „Brose“.

Nepaisant trečio pralaimėto finalo, ALBA kitą sezoną varžysis Eurolygoje, nes čempionais tapę bavarai turi A licenciją.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)