Katalonai diktavo savo sąlygas didžiąją mačo dalį, o šeimininkai nuolat turėjo vytis oponentus.

Trečiame kėlinyje „Barca“ pirmavo 51:39, artėjant į pabaigą paskutiniam ketvirčiui vėl nutolo 74:65. Bet Pablo Laso auklėtiniai mažiau nei per dvi minutes apvertė situaciją aukštyn kojomis.

Likus žaisti 9 sek. svečiai vis dar buvo priekyje 80:77. Tuomet prie baudų metimų linijos stojęs Sergio Llullas realizavo pirmą galimybę, o po netaiklaus antro metimo kamuolį atkovojo Rudy Fernandezas.

„Real“ savosios progos nepaleido iš rankų: likus 2 sek. iki finalinės sirenos tritaškį šveitė Jaycee Carrollas.

Pastarasis pirmadienį buvo tikras komandos vedlys: veteranas per 22 minutes sumetė 25 taškus, pataikydamas 5 iš 7 tritaškių. 13 taškų – S. Llullo, 11 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai – Walterio Tavareso kraityje.

„Barcelona“ neišgelbėjo įspūdingas Thomaso Huertelio pasirodymas: gynėjas pelnė 30 taškų (10/13 dvit.). Po 12 taškų pridėjo Pierre'as Oriola ir Victoras Claveras, 9 – Kevinas Pangosas.

„Real“ finalo serijoje pirmauja 2-0 ir darbą galės užbaigti trečiadienį Barselonoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)