Nugalėtojams V. Micičius per 42 minutes pelnė 30 taškų (8/10 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 5/8 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir surinko 28 naudingumo balus. Tai yra serbo karjeros rezultatyvumo rekordas.

Prie pergalės 19 taškų pridėjo Shane'as Larkinas, 15 – Bryantas Dunstonas.

Likus žaisti 46 sekundes iki rungtynių pabaigos Nikola Kaliničius dvitaškiu išlygino rezultatą 86:86. V. Micičius nepataikė tritaškio, Nicolo Melli dvitaškis atsakymas taip pat tikslo nepasiekė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

„Anadolu Efes“ pratęsimą pradėjo spurtu 9:2 ir nulėmė rungtynių baigtį – „Fenerbahče“ nesugebėjo pasivyti varžovų.

„Fenerbahče“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė N. Melli, Marko Guduričius ir Bobby Dixonas, pelnę atitinkamai 22, 18 ir 17 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)