Milano komanda trečiosiose pusfinalio serijos rungtynėse svečiuose per pratęsimą 96:108 (21:29, 31:22, 14:23, 23:15, 7:19) nusileido Sasario „Dinamo“ ir seriją sensacingai pralaimėjo „sausu“ rezultatu 0-3.

M. Kuzminskas pralaimėtojų gretose žaidė naudingiausiai. Puolėjas per 27 minutes įmetė 18 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Rezultatyviau pralaimėtojų gretose žaidė tik 19 taškų įmetęs Jamesas Nunally. 18 taškų pelnė ir Mike'as Jamesas.

Po trejų metų pertraukos į finalą grįžtantį Sasario klubą pirmyn vedė 29 taškus surinkęs Jaime Smithas.

Solidžiu biudžetu iš kitų Italijos klubų išsiskirianti „Armani Olimpia“ į finalą nepateko trečią kartą per penkis sezonus.

Kitame pusfinalyje serijos rezultatas tarp Kremonos „Vanoli“ ir Venecijos „Umana Reyer“ yra lygus 1-1.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)