Itin atkaklios dvikovos baigtis sprendėsi ketvirtame kėlinyje. Jo viduryje Tomo Delininkaičio ir Deivido Gailiaus vedami neptūniečiai atitrūko 9 taškais (69:60), tačiau svečiai nė negalvojo kelti baltos vėliavos: po Jamaro Wilsono šou ir spurto 9:0 rezultatas tapo lygus – 69:69.

Visgi pilnų tribūnų palaikomi šeimininkai sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą: prasidėjus paskutinei minutei po Lorenzo Williamso tritaškio per rankas – 79:73. Per likusį laiką „Neptūnas“ persvaros nebeišbarstė ir šoko pergalės šokį – 84:77.

Varžovų krepšio tinklelį tritaškiais metimais deginęs netrukus savo 37-ąjį gimtadienį švęsiantis T. Delinininkaitis surengė rezultatyviausią pasirodymą šį sezoną ir surinko pelnė 24 taškus (5/9 tritaškiai).

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 24 (2/3 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 5/5 baudos), Deividas Gailius 20 (8 atk. kam., 25 naud. bal.), Lorenzo Williamsas 15 (7 rez. perd.), Gytis Masiulis 12 taškų.

„Lietkabelis“: Jamaras Wilsonas ir Mindaugas Kupšas po 18, Paulius Valinskas 11 taškų.

Penktadienio mačas buvo paskutinis Klaipėdoje Kaziui Maksvyčiui, kuris po šio sezono keliasi į Rusiją, kur artimiausius dvejus metus treniruos VTB lygos klubą Permės „Parmą“.

Pirmas dvejas rungtynes klaipėdiečiai laimėjo dviženkliais skirtumais – 89:77 uostamiestyje ir 88:75 Panevėžyje.

„Neptūnas“ LKL bronzos apdovanojimus iškovojo ir pernai, kai tą patį „Lietkabelį“ pranoko rezultatu 3:1.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (55)