Ketvirto kėlinio pradžioje net 19 taško deficitą (57:76) turėję kauniečiai nepalūžo ir surengė įspūdingas varžovų gaudynes.

Atkarpą laimėję 21:4, M. Šerniaus auklėtiniai likus 1 min. sumažino atsilikimą iki 2 taškų (78:80).

Deja, nors iniciatyva jau priklausė „Žalgiriui“, vokiečiai galutinai nesubyrėjo ir per paskutinę minutę sugebėjo atsilaikyti.

20 taškų pralaimėjusiems pelnė Mantas Rubštavičius, 19 (3/10 trit.) – estas Kerras Kriisa, 14 – Paulius Murauskas, 10 – Dovydas Rimkus, 6 – Edgaras Preibys.

Nugalėtojams po 19 taškų surinko Sasha Grantas ir Jasonas George'as.

Kitose grupės rungtynėse Belgrado „Mega Bemax“ 80:69 nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus.

Penktadienį žalgiriečiai žais su žydais, šeštadienį – su serbais.

Į finalą pateks tik grupės laimėtojai.

Vėliau ketvirtadienį B grupėje savo kovas pradės ir „Ryto“ jaunimas, ginantis nugalėtojų titulą.