Pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 102:78 (17:22, 31:14, 26:21, 28:20) sutriuškino Prienų „Skycop“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Lūžis rungtynėse įvyko dar antrame kėlinyje, kurį laimėję 17 taškų persvara klaipėdiečiai pasiuntė varžovus į nokdauną, o kaip paaiškėjo vėliau – ir į nokautą.

19 taškų nugalėtojams pelnė Jerai Grantas, 17 – Osvaldas Olisevičius, 15 – Deividas Gailius, 13 – Lorenzo Williamsas.

Pralaimėjusiems 20 taškų surinko Mindaugas Lukauskis, 13 – Žygimantas Janavičius.

Į aikštę po pertraukos sugrįžęs Martynas Gecevičius ant parketo praleido 20 min. ir per tą laiką surinko 4 taškus.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Prienuose.