Kaip paskelbė Milvokio „Bucks“ klubas, 38-erių vidurio puolėjui buvo atlikta kairės pėdos operacija, kurios metu buvo tvarkomas lūžęs kaulas.

Įprastai reabilitacija po tokių operacijų trunka ne vieną mėnesį, todėl P. Gasoliui gali tekti praleisti ne tik NBA sezono pabaigą, bet ir Kinijoje vyksiančias planetos pirmenybes, prasidėsiančias rugpjūčio 31 d. ir truksiančias iki rugsėjo 15 d.

„Bucks“ klubas savo pranešime užsiminė, kad krepšininkas turėtų būti pasirengęs dalyvauti komandos pasirengimo stovykloje prieš 2019-2020 m. NBA sezoną.

Milvokio ekipos nariu P. Gasolis tapo šių metų kovo 3 d. Sezoną jis pradėjo San Antonijaus „Spurs“. Šį sezoną veteranas iš viso sužaidė 30 rugntynių, per kurias vidutiniškai ant parketo praleido po 12 min., rinko po 3,9 taško ir 4,6 atšokusio kamuolio.

Su Ispanijos rinktine P. Gasolis 2006-aisiais tapo pasaulio čempionu. Tuomet, nors praleido finalą, jis buvo išrinktas naudingiausiu pirmenybių žaidėju.

Taip pat Pau savo trofėjų kolekcijoje turi 3 Europos čempionato aukso medalius, 2 olimpinius sidabrus, daugybę kitų komandinių ir asmeninių apdovanojimų.

2009 ir 2010 m. su Los Andželo „Lakers“ ispanas du kartus tapo NBA čempionu.

Jaunesnysis P. Gasolio brolis Marcas, atstovaujantis Toronto „Raptors“, neseniai patvirtino, kad pasaulio čempionate žais.

Visgi 34-erių krepšininkas pažymėjo, kad turnyras Kinijoje greičiausiai taps jo atsisveikinimo su nacionaline komanda varžybomis.

Planetos čempionatą Ispanijos rinktinė pradės vienoje iš silpniausių C grupėje, kurioje varžysis su Iranu, Puerto Riku ir Tunisu.

Tuo metu Lietuvos rinktinės planetos pirmenybėse H grupėje laukia daug rimtesni varžovai – Australija, Kanada ir Senegalas.

FIBA pasaulio krepšinio čempionato grupės
Foto: DELFI