Čempionams atiteko 1 milijonas, vicečempionams – 400 tūkst., trečiai vietai 200 tūkst., o ketvirtai – 140 tūkst. eurų.

Spurtu 7:0 finalą atidarę italai pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės, o antrame ir trečiame kėlinyje turėjo net 18 taškų pranašumą (34:16, 47:29).

Įspūdingai „Virtus“ gretose pasirodė amerikietis Kevinas Punteris, surinkęs net 26 taškus (1/5 dvitaškis, 5/5 tritaškiai, 9/9 baudos) ir 29 naudingumo balus. 16 taškų pridėjo Amathas M'Baye.

„Iberostar“ komandoje pastebimiausias buvo Timas Abromaitis su 18 taškų (3/7 dvitaškiai, 1/5 tritaškis, 9/9 baudos) ir 8 atkovotais kamuoliais.

Įdomu, kad Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai Italijos čempionate kol kas net nepatenka į atkrintamąsias – užima kuklią 11-ą vietą.

Mače dėl trečiosios vietos Bambergo „Brose“ komanda, kuriai atstovauja Arnoldas Kulboka, 58:72 pralaimėjo Antverpeno „Telenet Giants“.

Tik po didžiosios pertraukos į aikštę žengęs A. Kulboka per 14 min. pelnė 10 taškų (1/2 dvitaškis, 2/2 tritaškiai, 2/2 baudos) ir buvo antras pagal rezultatyvumą saviškių gretose.

Primename, kad šį sezoną pagrindiniame FIBA Čempionų lygos turnyre žaidė ir dvi Lietuvos komandos. Aštuntfinalį pasiekęs Klaipėdos „Neptūnas“ uždirbo 70 tūkst. eurų, o grupės etapo neįveikęs Panevėžio „Lietkabelis“ – 50 tūkst. eurų.

2017 m. FIBA Čempionų lygoje triumfavo Tenerifės „Iberostar“, o 2018 m. – Atėnų AEK klubas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)