Gintauto Reginos auklėtiniai jau pirmame kėlinyje šovė į priekį (21:6), o į rūbines komandos išėjo ilsėtis vilniečiams užtikrintai pirmaujant – 44:30.

Trečiame ketvirtyje Gyčio Krugelevičiaus auklėtiniams pavyko pristabdyti varžovų puolimą bei trumpam sumažinti atsilikimą iki vienženklio (40:49), tačiau tuomet meistriškumu tarp bendraamžių išsiskiriantys A. Marčiulionis su Ą. Tubeliu vėl trūktelėjo savo komandą į priekį.

Vilniečiai laimėjo atkarpą 14:3 ir, likus šešioms minutėms iki mačo pabaigos, triuškino savo varžovus – 63:43.

Vis dėlto klaipėdiečiai dar sugebėjo patampyti G. Reginai nervus, kuris buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, kai uostamiesčio ekipa sumažino atsilikimą iki 55:65. Lemiamą kirtį V. Knašiaus KM I ekipai sudavė A. Marčiulionis, kuris perėmęs kamuolį sugrūdo jį iš viršaus – 69:60.

Fantastiškas rungtynes sužaidęs A. Marčiulionis pelnė 27 taškus (9/19 dvitaškiai, 1/4 tritaškis, 6/8 baudos), atkovojo 9, perėmė 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 varžovų pražangas ir surinko net 40 naudingumo balų.

Efektingais dėjimais žiūrovus džiuginęs Ą. Tubelis pasižymėjo 25 taškais (10/19 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 5/8 baudos) ir 12 sugriebtų kamuolių.

Šiems Vilniaus KM I vedliams tai buvo jau antrasis iškovotas aukso medalis per savaitę. Praėjusį savaitgalį A. Marčiulionis ir Ą. Tubelis laimėjo LIDL-MKL U18 čempionatą.

Sidabro medaliais pasipuošusioje ekipoje rezultatyviausiai žaidė Matas Staponas. Krepšininkas pelnė 13 taškų.

Knašiaus KM I: M. Staponas 13, K. Jonauskas 12, K. Zikas 11 taškų.

Vilniaus KM I: A. Marčiulionis 27, Ą. Tubelis 25 taškai.

Rungtynėse dėl trečios vietos pergale džiaugėsi ir bronzos medaliais pasidabino Kauno KM „Žalgirio“ I ekipa. Kauniečiai be didesnio vargo 93:80 (20:21, 29:19, 27:12, 17:28) įveikė šeimininkę R. Sargūno SG/KKSC komandą.

R. Sargūno SG/KKSC: M. Rubštavičius 23 (6/15 dvitaškiai, 11/11 baudos, 5 per. kam., 10 išpr. praž.), T. Matevičius 22 (6/9 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), A. Gaivenis 16, K. Prusakovas 11 taškų.

KM „Žalgiris“ I: V. Aleknavičius 21, D. Stenionis 19 (14 atk. kam., 9 rez. perd., 8 išpr. praž.), N. Montvila 14 (8 atk. kam.), R. Kerševičius 13, A. Puišys 10 taškų (12 atk. kam.).