Į Eurolygos finalo ketvertą „Anadolu Efes“ pateko po 18 metų pertraukos.

Pusfinalyje laukia Stambulo klubų kaktomuša: „Anadolu Efes“ susitiks su Kauno „Žalgirį“ atkrintamosiose įveikusiu „Fenerbahče“.

Šeimininkai pataikė net 17 tritaškių iš 39 (43,6 proc.), be to, gana sėkmingai realizavo baudas (13/16, 81,3 proc.).

Svečiai metė vos 5 baudas ir pataikė 3-is (60 proc.).

Vienas „Anadolu Efes“ lyderių Vasilije Micičius žaidė 30 min., pelnė 10 taškų (1/1 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, be to, buvęs žalgirietis atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius bei įsirašė 17 naudingumo balų.

Prieš lemiamą kėlinį „Anadolu Efes“ pirmavo 61:57, tačiau katalonų ekipa suklydo triskart paeiliui, Jamesas Andersonas ir Adrienas Moermanas dvi atakas užbaigė tolimais šūviais – ir Stambulo klubas atitrūko 67:57.

Pau Ribaso tritaškis grąžino intrigą – prasidėjus priešpaskutinei minutei, Barselonos ekipa atsiliko 4 taškais (71:75).

„Barcelonos“ šansus mažino suklydęs Kevinas Pangosas, o A. Moermanas pataikė savo ketvirtą tritaškį ir iš esmės įtvirtino „Anadolu Efes“ pergalę.

Buvęs žalgirietis K. Pangosas rungtyniavo 25 min., pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė bei užfiksavo 4 balų naudingumą.

„Anadolu Efes“ atstovaujantis Brockas Motumas nežaidė šioje serijoje dėl nugaros skausmų.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 18, Adrienas Moermanas 18, Rodriguezas Beaubois ir Jamesas Andersonas po 11, Vasilije Micičius 10 (10 rez. perd.), Bryantas Dunstonas 7 taškai.

„Barcelona“: Chrisas Singletonas ir Thomas Heurtelis po 12, Ante Tomičius 10, Adamas Hanga 9, Kevinas Pangosas 7.

Kitame pusfinalyje susikaus Madrido „Real“ ir Maskvos CSKA.

Reguliariajam sezone „Anadolu Efes“ užėmė ketvirtąją vietą, o Barselonos komanda – penktąją.

Finalo ketvertas vyks Vitorijos mieste (Ispanija), gegužės 17-19 dienomis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)