Dar ketvirtajame kėlinyje svečiai pirmavo 12 taškų pranašumu (73:61), tačiau pergalingos persvaros išlaikyti nesugebėjo ir patyrė jau aštuntąją nesėkmę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse paeiliui.

Šiose rungtynėse į aikštę pasvaliečių gretose grįžo mėnesį nežaidęs Gytis Sirutavičius. Tiesa, komandos kapitonas mače per daug neišsiskyrė – per vienuolika su puse minutės pelnė tris taškus ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Svečių neišgelbėjo ir rezultatyviausios Yancy Gateso sezono rungtynės – aukštaūgis į varžovų krepšį įmetė 16 taškų.

Tuo metu panevėžiečių gretose debiutavo iki sezono pabaigos prisijungęs Marius Valinskas. Jaunasis krepšininkas rungtyniavo vos 6 sekundes ir niekuo nepasižymėjo.

Paskutinį kėlinį dviem taikliais metimais paeiliui pradėjo Dagoberto Pena, o pasvaliečių persvara šoko iki rekordinės atžymos – 73:61. Iškart po to paprašyta panevėžiečių minutės pertraukėlė davė vaisų – deficitas buvo sumažintas daugiau nei perpus (68:73). Netrukus iš „Pieno žvaigždžių“ pranašumo liko vos vienas taškas – 77:76.

Likus žaisti mažiau nei dvi minutes tolimą metimą pataikė Paulius Valinskas ir po ilgos pertraukos „Lietkabelis“ vėl išsiveržė į priekį – 82:80.

Kitoje atakoje pasvaliečiai turėjo net kelis šansus pasižymėti, tačiau to nepadarė ir už tai buvo nubausti – dar vieną tritaškį pataikęs P. Valinskas, likus žaisti mažiau nei 30 sekundžių, priartino savo komandą prie pergalės (85:80).

Panevėžiečiai čia pat pridėjo dvi baudas, tačiau primigusius varžovus užklupęs ir du sunkius tritaškius pataikęs Tomas Lekūnas dar priartino savo komandą (86:87). P. Valinskas vėliau pataikė dar du baudos metimus, o pratęsimą galėjęs išplėšti Jay Threatto tritaškis skriejo pro šalį.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 16, P Valinskas 13 (7 rez. perd.), Žiga Dimecas ir Saulius Kulvietis po 12, Marko Čakarevičius 11, Ikenna Iroegbu ir Jamaras Wilsonas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 10.

„Pieno žvaigždės“: Y. Gatesas 16 (5 atk. kam.), J. Threattas 15, Vytautas Šulskis 13, Yannickas Franke 12.

Šeimininkai mačą pradėjo aktyviai ir jau po poros minučių buvo pabėgę 8:0. Netrukus „Lietkabelis“ atitrūko ir dviženkle persvara (13:3), tačiau Pasvalio krepšininkų tai neišgąsdino – jie čia pat pradėjo mažinti skirtumą ir po J. Threatto metimo paskutinę sekundę prieš antrąjį kėlinį atsiliko tik vienu tašku – 23:24.

Antrojo kėlinio starte panevėžiečiai ir vėl pabandė atitirūkti (32:25), tačiau svečiai vėl grįžo į rungtynes ir net išsiveržė į priekį – 36:34. Iniciatyvą pasvaliečiai išlaikė ir toliau, o įpusėjus mačui pirmavo keturių taškų skirtumu – 47:43.

Po pertraukos tritaškį pataikė Y. Franke ir svečiai atitrūko septyniais taškais – 54:47. Netrukus pasvaliečiai patys pirmą kartą susikūrė dviženklį pranašumą (63:53), tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai savo deficitą kiek apkarpė ir prieš lemiamą mačo atkarpą turėjo septynių taškų deficitą – 61:68.