Pergalė Pasvalyje daug nervų „Žalgirio“ strategui nekainavo. Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi auklėtinių žaidimu ir atsiradusiu šansu į kovą mesti jaunimą, kuris pastarąsias kelias savaites talkino tik treniruotėse.

„Vyrai mačą pradėjo labai susikaupę, norėjo sužaisti geras rungtynes. Manau, tokias ir sužaidė. Jaunimas sulaukė savų šansų, tad esu patenkintas rungtynėmis.

Jaunimui sunku, nes 2-3 savaites nežaidė, padėdavo tik treniruotėse, kai mes ruošėmės prieš „Fenerbahče™, tad jaunuoliai gal kiek išsimušę iš ritmo.

Bet tai yra logiška, norėtųsi, kad per likusį laiką jie reguliariajame sezone daugiau galėtų pasireikšti“, – teigė Š. Jasikevičius.

Strategas teigė nežinantis, ar kitame mače ekipoje žais Brandonas Daviesas, kuriam mače Pasvalyje buvo suteiktas poilsis.

Š. Jasikevičius taip pat įvertino ir po pertraukos ant parketo grįžusį Paulių Jankūną.

„Norisi, kad Paulius vėl pajaustų žaidimą ir atėjus svarbiausioms kovoms spręsti, kas mums gali geriausiai padėti“, – teigė „Žalgirio“ vairininkas.

Per artimiausias dvi savaites „Žalgiris“ žais net 7 rungtynes, anot vyr. trenerio, laiko treniruotėms beveik neliks.

„Reikia vytis likusias LKL komandas pagal mačų skaičių. Su treniruotėmis bus prasta situacija, tad reikia labai rimtai žaisti rungtynes“, – teigė Š. Jasikevičius.

LKL rikiuotė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai):

1.ŽALGIRIS273
2.NEPTŪNAS267
3.RYTAS249
4.LIETKABELIS2112
5.PIENO ŽVAIGŽDĖS1618
6.JUVENTUS1420
7.SKYCOP1220
8.DZŪKIJA1221
9.ŠIAULIAI727
10.NEVĖŽIS628