„Žalgirio“ gretose žaidė traumą išsigydęs ekipos kapitonas Paulius Jankūnas.

Pustrečio mėnesio nerungtyniavusio kapitono sugrįžimas paženklintas triuškinančia pergale, varžovams tai jau septintoji nesėkmė iš eilės.

Pasvaliečiai ketvirtajame „Betsafe–LKL“ reguliaraus sezono rate dar nėra iškovoję nė vienos pergalės.

Tai buvo pirmos „Žalgirio“ rungtynėse šalies pirmenybėse nuo balandžio 10 d.

„Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo atitinkamai 17 ir 16 taškų pelnę Aaronas White‘as ir Marius Grigonis. Pasvaliečių gretose išsiskyrė 14 taškų surinkęs Tomas Lekūnas.

Greitus aštuonis taškus pelnęs A. White‘as padėjo „Žalgiriui“ jau pirmajame kėlinyje susikrauti dviženklį pranašumą – 18:7. Pasvaliečiai į tai atsakė spurtu 10:1 ir iškart sugrįžo į rungtynes (17:19).

Aukštesnę pavarą įjungęs „Žalgiris“ surengė spurtą 14:2 ir susigrąžino dviženklį pranašumą (33:19). Prieš „Žalgirio“ spaudimą priešnuodžių neturėję pasvaliečiai leido kauniečiams prieš ilgąją pertrauką susikrauti 22 taškų persvarą – 54:32.

Po ilgosios pertraukos kauniečiai dar labiau padidino savo pranašumą ir pirmavo 77:50. Ketvirtasis kėlinys Pasvalyje buvo tik formalumas.

Šarūnas Jasikevičius šiose rungtynėse neregistravo Brandono Davieso ir suteikė poilsio savo lyderiui. Tuo metu Gediminas Petrauskas yra priverstas vis dar verstis be nugaros skausmus kenčiančio Tomo Galecko.

Pasvalyje vykusiose rungtynėse rungtynių personalas susidūrė su techninėmis problemomis.

Dėl to statistika iš rungtynių, prasidėjusių 16 valandą, pasiekiama tik iš pirmojo rungtynių kėlinio.

Visa mačo statistika bus pateikta ne anksčiau kaip 19 valandą vakaro.

Pasvaliečiai su 16 pergalių ir 18 pralaimėjimų pirmenybių turnyro lentelėje yra įsitvirtinę penktoje vietoje.

Savo ruožtu per 30 rungtynių 27 kartus laimėję žalgiriečiai pirmauja čempionate.

Tai – jau ketvirtoji „Žalgirio“ pergalė šiame sezone. Dar pirmajame ture, sezono atidarymo rungtynėse, „Žalgirio“ arenoje kauniečiai buvo stipresni 103:66.

Lapkričio 25-ąją ekipos rungtyniavo Pasvalyje, kur „Žalgiris“ sužaidė rezultatyviausią sezono mačą ir varžovus įveikė 109:68.

Kovo 16 d. komandos susitiko „Žalgirio“ arenoje, kur šeimininkai laimėjo 88:70.