Gerai iš toli atakavęs „Neptūnas“ 101:87 (31:18, 18:25, 28:19, 24:25) palaužė „Juventus“, kuri paskutines dvejas rungtynes laimėjo 33,5 taško skirtumu. Šia pergale klaipėdiečiai užsitikrino mažiausiai trečiąją vietą reguliariajame „Betsafe–LKL“ sezone.

Klaipėdiečiai susitikimą pradėjo spurtu 14:2 ir iškart įgavo dviženklį pranašumą. Žvėriškai susitikimą pradėjęs „Neptūnas“ po pirmųjų 10 minučių turėjo jau 13 taškų persvarą (31:18).

Nesuglumę „Juventus“ krepšininkai antrajame kėlinyje sugebėjo pasivyti varžovus ir sumažinti savo atsilikimą iki keturių taškų (40:44).

„Neptūnas“ sėkmingai pradėjo ir antrąją rungtynių dalį ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 15 taškų persvarą – 77:62.

Uteniškiai ketvirtajame kėlinyje ginklų sudėti nesiruošė ir jį pradėjo spurtu 12:4 ir priartėjo iki septynių taškų (74:81).

Pavyzdinį puolimą demonstravę klaipėdiečiai išsaugojo koncentraciją, o likus žaisti pustrečios minutės komandas ir vėl skyrė 13 taškų – 94:81. Per likusį laiką „Juventus“ ekipai išsigelbėti nepavyko.

Gerai iš toli atakavęs „Neptūnas“ pataikė 11 tritaškių iš 21 (52 proc.). Pataikymu iš trijų taškų zonos skųstis negalėjo ir „Juventus“, kuri tai darė net taikliau ir iš 17 bandymų pataikė 10 (58 proc.).

Klaipėdos komandai 21 tašką pelnė Gytis Masiulis, 17 – Deividas Gailius, 12 – Osvaldas Olisevičius, po 11 – Tomas Delininkaitis ir Jerai Grantas, 10 – Laimonas Kisielius.

Utenos ekipoje po 17 taškų surinko Dovis Bičkauskis ir Arvydas Šikšnius, 14 – Vaidas Čepukaitis, po 11 – Martinas Gebenas ir Tomas Dimša.

Aiškios visos LKL atkrintamųjų varžybų komandos

Kėdainių „Nevėžio“ pergalė užvėrė duris „Šiauliams“ į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamąsias varžybas, o tai reiškia, kad aiškios visos aštuonios komandos, tęsiančios kovas po reguliariojo sezono pabaigos.

Aštuntojoje vietoje esanti Alytaus „Dzūkija“ gali lengviau atsikvėpti – ji žemiau šios pozicijos nenukris.

Vis dėlto nė viena iš pirmojo aštuoneto komandų dar nėra užsitikrinusios konkrečios vietos.

Per likusį reguliarųjį sezoną „Šiauliai“ (7 pergalės/26 pralaimėjimai) ir „Nevėžis“ (6/27) aiškinsis, kuris liks čempionato dugne.