Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus – 1-1.

Rokas Giedraitis nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Lietuvis per 32 min. pelnė 17 taškų (1/2 dvit., 4/8 trit., 3/4 baud.,), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Dramatiškai vykusiose rungtynėse prireikė pratęsimo, kurį vargais negalais išplėšė ALBA krepšininkai.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje, esant lygiam rezultatui, svečiai paskutinei atakai turėjo 2,2 sek., bet ją sugriovė kamuolį perėmęs R. Giedraitis.

Dar 15 taškų prie pergalės pridėjo Luke'as Sikma, po 14 taškų pelnė Martinas Hemanssonas ir itin svarbų tritaškį ketvirtojo kėlinio pabaigoje pataikęs Peytonas Siva, atlikęs ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems 22 taškus surinko Samas Van Rossomas (6/8 trit.), 16 – Fernando San Emeterio, 15 – Willas Thomasas.

Svečiai pataikė 14 iš 30 mestų tritaškių.

Rungtynes Berlyne stebėjo 14 500 žiūrovų, dėl dažnų stabdymų ir pratęsimo jos gerokai užsitęsė – truko net 2 val. 20 min.

Valensijos ekipai tai buvo vos 3 pralaimėjimas per 22 šio sezono Europos taurės rungtynes.

Pirmąjį finalo mačą Valensijoje 89:75 laimėjo „Basket“. Trečiosios rungtynės vėl Ispanijoje bus žaidžiamos pirmadienį, balandžio 15 d.

Čempionams atiteks kelialapis į kito sezono Eurolygos varžybas.

Šiuo metu yra aiškios 13 iš 18 kito sezono Eurolygos dalyvių. Tai – Miuncheno „Bayern“, Vilerbano ASVEL, Kauno „Žalgiris“, Vitorijos „Baskonia“, Madrido „Real“, „Barcelona“, Stambulo „Fenerbahče“, Stambulo „Anadolu Efes“, Milano „Olimpia Armani“, Tel Avivo „Maccabi“, Pirėjo „Olympiakos“, Atėnų „Panathinaikos“, Maskvos CSKA.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)