Įspūdingai puolime rungtyniavę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje gerino rezultatyvumo rekordus bei 109:83 (39:21, 25:19, 23:21, 22:22) sutriuškino „Šiaulių“ (5-23) krepšininkus.

Dominavę šeimininkai visus reikalus išsprendė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 39:21 bei taip pagerino šio sezono kėlinio rezultatyvumo rekordą. Negana to, kauniečiai sužaidė ir rezultatyviausią mačo pusę, po kurios pirmavo 64:40.

Antroji susitikimo pusė buvo tik formalumas, bet net ir poilsio lyderiams suteikę jaunieji žalgiriečiai negadino vaizdo aikštelėje. „Žalgiris“ išlaikė triuškinančią persvarą iki finalinės sirenos bei pakartojo šio sezono rezultatyvumo rekordą.

109 taškus lapkritį Kauno ekipa buvo įmetusi ir į Prienų „Skycop“ krepšį.

Į priekį nugalėtojus vedė asmeninį „Betsafe-LKL“ sezono rezultatyvumo rekordą pakartojęs Edgaras Ulanovas, kurio sąskaitoje – 17 taškų per 16 minučių. 12 taškų bei 5 rezultatyvius perdavimus pridėjo 17 minučių žaidęs Rokas Jokubaitis.

Aštuoniolikmečiui įžaidėjui nenusileido ir kiti jaunieji klubo krepšininkai. 22 minutes ant parketo praleidęs Lukas Uleckas įmetė 10 taškų, o 10 minučių rungtyniavęs Erikas Venskus pelnė 100-ąjį tašką bei iš viso surinko 8 taškus.

Šiame susitikime „Žalgiris“ vertėsi be anginos kamuojamo Nate'o Wolterso ir Pauliaus Jankūno.

Jau daugiau nei mėnesį visuose frontuose neklumpantys bei 11-ąją pergalę paeiliui pasiekę žalgiriečiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 37:25 ir padarė 8 klaidas, kuomet varžovai suklydo 18 kartų.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 17 (3/3 trit.), Rokas Jokubaitis 12, Deonas Thompsonas 11, Lukas Uleckas, Brandonas Daviesas ir Aaronas White'as po 10.

„Šiauliai“: Sethas Allenas 20, Antanas Udras 16, Evaldas Šaulys, Kristupas Žemaitis ir Arminas Urbutis po 9, Benas Griciūnas 6.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (87)