Tam, kad dar galėtų kabintis į pirmąją vietą, joms reikėjo pergalės bent 13 taškų skirtumu. Rungtynių baigtis sprendėsi paskutiniame jų ketvirtyje – prieš jam prasidedant, kaunietės pirmavo 51:43.

Įpusėjus kėliniui „Kibirkštis“ pradėjo vis labiau artėti prie varžovių, o likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes atsiliko vos 3 taškais (60:57).

Vis dėlto kelis sėkmingus epizodus sužaidusi Kristė Druskytė „Aistes-LSMU“ vėl atitolino ir paskutinėmis sekundėmis Justės Kraujūnaitės pataikytas dvitaškis nieko nebereiškė.

Nugalėtojų gretose spindėjusi K. Druskytė iš viso pasižymėjo 21 tašku ir 4 atkovotais kamuoliais. Jos sąskaitoje – 25 naudingumo balai.

Vilniečių ekipoje išsiskyrė 14 taškų surinkusi Deja Middleton ir dar 12 pridėjusi Morgan Pullins.

„Aistėms-LSMU“ reguliariajame sezone dar liko sužaisti vienerias rungtynes su Ukmergės „Vilkmergės“ klubu. Tiesa, jos nieko nebelems.

Tuo metu reguliarųjį sezoną laimėjusios „Kibirkšties“ krepšininkės jau gali ruoštis pirmosioms finalo ketverto rungtynėms, kuriose susitiks su ketvirtąją poziciją užėmusia komanda.

Moterų lygos A diviziono finalo ketvertas balandžio 13-14 dienomis vyks Kėdainiuose.

„Aistės-LSMU“: Kristė Druskytė 21, Karolina Kazočiūnaitė 11, Greta Tamašauskaitė 9.

Kibirkštis“: Deja Middleton 14, Morgan Pullins 12, Justina Kraujūnaitė 11.