Ketvirtadienį ryte Atėnų klubas išplatino pranešimą apie J. Mačiulio sveikatos būklę.

AEK atstovai turėjo paguodžiančių žinių – panašu, krepšininkas išvengė lūžių. Manoma, kad J. Mačiuliui pažeisti alkūnės raiščiai.

Lietuvis išsamiai bus apžiūrėtas Atėnuose.

Primename, kad vos prasidėjus ketvirčiui verždamasis po krepšiu 34-erių krepšininkas įsirėžė į varžovą ir skaudžiai nukrito ant parketo.

Žaidėjas raitėsi skausmo perkreiptu veidu, kol jį apsupo medicinos personalas. Tik po kelių minučių pakilęs ant kojų J. Mačiulis paliko aikštę susiėmęs už sutrenktos kairės rankos ir išėjo į rūbinę. Iki traumos per 9 minutes jis pelnė 2 taškus, atkovojo 1 kamuolį ir suklydo 3 kartus.

Atkaklias rungtynes 71:67 (11:10, 17:20, 21:20, 22:17) laimėjo paskutinį kėlinį sėkmingiau sužaidę vokiečiai.

Atsakomosios rungtynės Graikijoje vyks balandžio 3 d. AEK gina pernai iškovotą Čempionų lygos nugalėtojų titulą.

J. Mačiulio trauma pasibaigęs epizodas – nuo 31:30