„Chimki“ ir „Astana“ mače iki lemiamo kėlinio komandos žengė koja kojon.

Ketvirtame ketvirtyje sužaidus tris su puse minutės „Astana“ dar pirmavo – 75:74, tačiau „Chimki“ trijų minučių atkarpą laimėjo 10:0 ir kiek solidžiau atitrūko – 85:75.

„Astana“ nebesugebėjo pavyti šeimininkų, kurie iškovojo pergalę 93:80.

„Chimki“: Janis Timma 26, Aleksejus Švedas 22, Malcomas Thomas 18.

„Astana“: J.J. O'Brienas 19, Michaelis Jenkinsas 17, Kennethas Hortonas 16.

Kitame pirmadienio Jungtinės lygos mače Maskvos CSKA svečiuose tik po pratęsimo 116:110 (17:22, 24:29, 21:26, 37:22, 17:11) palaužė Saratovo „Avtodor“ ekipą.

Ketvirto kėlinio pirmą minutę šeimininkai pirmavo net 18-os taškų pranašumu (82:64), tačiau įspūdingai ketvirtį sužaidę CSKA išplėšė pratęsimą, o jame jau įrodė savo pranašumą.

Net 41 tašką pelnė prancūzas Nando de Colo, 17 pridėjo Williamas Clyburnas.

„Avtodor“ gretose išsiskyrė Trae Goldenas – 30 taškų.

Turnyro lentelėje „Chimki“ klubas žengia trečias (15/5), pirmauja CSKA (19/3), antroje vietoje – Kazanės UNIKS (16/4).

Lygos reguliarusis sezonas baigsis balandžio viduryje.