Žaliai balti šiame susitikime iš viso pripyškino net 13 tritaškių iš 31: po tris smeigė Edgaras Ulanovas ir Artūras Milaknis, po du – Marius Grigonis ir Leo Westermannas.

Svečiai mačą pradėjo itin susikaupę ir po septynių iš eilės Mariaus Grigonio taškų iškart atitrūko – 9:2, o netrukus susikūrė ir dviženklę persvarą – 18:7. Skirtumas ir toliau augo: po tritaškį įmetus Artūrui Milakniui ir Thomui Walkupui „Žalgiris“ pirmavo kone dvigubai – 39:21. Tiesa, iki pertraukos šiauliečiai kiek priartėjo – 49:37.

Vis dėlto viską į savo vietas sustatė trečiasis kėlinys: per jį net septynis tolimus šūvius į tikslą pataikę kauniečiai susikrovė beveik 30 taškų atsargą – 82:55. Lemiamame ketvirtyje aikštėje pasirodę jaunieji žalgiriečiai taip nebeskriaudė šeimininkų ir net nepasiekė 100 taškų ribos. Galutinis rezultatas – 93:78.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 22 (10/14 dvitaškiai, 2/3 baudos, 8 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 17 (5/10 tritaškiai), Sethas Allenas 8 taškai.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 16 (16 min., 5/6 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), Edgaras Ulanovas 13 (3/3 tritaškiai), Artūas Milaknis 12 (3/8 tritaškiai), Brandonas Daviesas 9, Leo Westermannas 8 taškai.

Abi komandos šiuo metu yra ant geros bangos: šiauliečiai iki sekmadienio buvo laimėję dvejas iš pastarųjų trejų rungtynių, o žalgiriečiai, įskaitant ir Eurolygą, buvo iškovoję šešias pergales.

Šį sezoną kol kas visuose penkiuose tarpusavio susitikimuose pajėgesni buvo kauniečiai – prieš tai du kartus LKF turnyre (104:61 ir 100:75) bei du sykius LKL pirmenybėse (93:68 ir 102:61).

Primename, kad „Žalgirio“, vis dar turinčio realių šansų prasibrauti į Eurolygos atkrintamąsias, penktadienį Pirėjuje laukia itin svarbus mūšis su „Olympiakos“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (108)