Po dviejų kėlinių „Barcelona“ pirmavo vos 3 taškais – 38:35, tačiau po didžiosios pertraukos įsibėgėjo. Katalonai surengė spurtą 19:0 ir ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 67:46.

Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui komandas skyrė 33 taškai (86:53) ir S. Pešičiaus auklėtiniams liko tik sutvarkyti formalumus.

Katalonai šioje dvikovoje įspūdingai pataikė nuo trijų taškų linijos – 19/28 (67,9 proc.).

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas buvo rezultatyviausias aikštėje. Jis nugalėtojams per 22 minutes pelnė 19 taškų (1/2 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 2/2 baudos) atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

K. Pangosas pagerino savo sezono rezultatyvumo rekordą. Anksčiau kanadietis daugiausiai buvo pelnęs 16 taškų rungtynėse su Vitorijos „Baskonia“.

Barcelona“: Kevinas Pangosas 19, Chrisas Singletonas 16, Kyle'as Kuricas 14, Pau Ribas 12, Rolandas Smitas 10.

„Gran Canaria“: DJ Strawberry 15, Oriolas Pauli 13, Jacobas Wiley 11.

Be savo veido – 36 metų veterano Vassilio Spanoulio – žaidusi Pirėjo „Olympiakos“ (14-13) antradienį iškovojo svarbią pergalę.

Dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose varžybose kovojantys Davido Blatto ir Kęstučio Kemzūros auklėtiniai savo aikštėje net 89:69 (20:10, 30:21, 22:17, 17:21) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (12-15) krepšininkus, pastarąją savaitę Kaune nusileidusius ir „Žalgirio“ komandai.

Praėjusią savaitę Kauno pralaimėję Miuncheno „Bayern“ krepšininkai nuo pat rungtynių pradžios Pirėjuje atrodė išsikvėpę. Pirmą kėlinį dvigubai 20:10 laimėjęs „Olympiakos“ ir toliau sėkmingai didino prarają tarp abiejų komandų.

Trečiojo kėlinio pabaigoje D. Blatto auklėtiniai turėjo 27 taškų pranašumą ir Pirėjaus ekipos pergale jau niekas neabejojo.

Be traumuotų Janio Strielnieko ir V. Spanoulio žaidę graikai nepaliko varžovams vilčių po krepšiu – kovą dėl kamuolių laimėjo 43:23.

Buvęs žalgirietis Axelis Toupane'as per 9 minutes pataikė vieną tritaškį iš dviejų mestų, atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

Paskutinius taškus nuo baudų metimo linijos ir pirmuosius savo taškus Eurolygoje pelnė jaunasis „Olympiakos“ žaidėjas, 211 cm ūgio serbų talentas Aleksejus Pokusevskis, sulaukęs ir komandos draugų sveikinimų.

Dėl legionierių limito Graikijos lygoje neregistruotas 17-metis tapo jauniausiu visų laikų Pirėjo ekipos žaidėju, debiutavusiu Eurolygoje (17 metų ir 83 dienos). Jis šioje kategorijoje aplenkė G. Printezį, kuris „Olympiakos“ gretose Eurolygoje debiutavo būdamas 17 metų ir 229 dienų amžiaus.

Olympiakos“: Zachas Leday 23, Nikola Milutinovas 20, Briante Weberis 12 (8 atk.k.), Georgias Printezis 11.

Bayern“: Petteri Koponenas 15, Devinas Bookeris 13, Nihadas Dedovičius 10.