Beveik nuo pat rungtynių pradžios ALBA ėmė kontroliuoti rungtynių eigą ir sėkmingai didindama skirtumą trečiame kėlinyje pirmavo 75:56.

Svečiai mėgino kilti į šturmą ir likus žaisti minutę sumažino skirtumą iki 3 taškų (97:94), tačiau pergalės Berlyno komanda iš rankų neišleido.

Rokas Giedraitis per daugiau nei 30 minučių aikštėje pelnė 13 taškų (3/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė du kamuolius, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

ALBA: Luke'as Sikma 20, Peytonas Siva 18 (9 rez.p., 32 naud.b.), Nielsas Gifey 14, Rokas Giedraitis 13, Martinas Hermannssonas 10.

Morabanc“: Davidas Jelinekas 16, Andre Albicy (12 rez. p.), Dylanas Ennisas ir Jerome'as Jordanas po 14.

Kitame pusfinalyje „Valencia Basket“, kuri ketvirtfinalio serijoje nugalėjo Vilniaus „Rytą“, savo aikštėje po dramatiškos paskutinių minučių kovos 69:64 (11:10, 17:20, 16:18, 25:16) įveikė Kazanės „Unics“ krepšininkus.

„Valencia Basket“: Fernando San Emeterio ir Mike'as Tobey po 14, Mattas Thomas 13.

Unics“: Errickas McCollumas 16, Melvinas Ejims 11.

Antrąsias rungtynes Andoroje ir Kazanėje komandos žais kovo 22 dieną.