Tai buvo pirmoji alytiškių pergalė LKL varžybose po trijų pralaimėjimų paeiliui.

Įdomu tai, kad rungtynių pradžioje Utenos komanda prametė net 11 tritaškių iš eilės.

Uteniškiai du su puse kėlinio vijosi dviženkliu skirtumu pirmavusius varžovus, tačiau ketvirtajame nuosekliai mažino skirtumą, provokavo varžovų klaidas ir netruko priartėti iki minimumo (68:69).

Kėlinio pabaigoje alytiškiai galėjo švęsti pergalę, tačiau A. Jomantas pataikė tik vieną baudą iš dviejų, o pergalę galėjęs uteniškiams nukalti Gyčio Radzevičiaus tolimas metimas tikslo nepasiekė ir rungtynės nusikėlė į pratęsimą – 78:78.

Pratęsime abi komandos metė netiksliai, tačiau kelis svarbius metimus įmetę alytiškiai pratęsimo pabaigoje sėkmingai apsigynė ir iškovojo svarbią pergalę 84:81.

„Dzūkija“: Artūras Jomantas 14, Steponas Babrauskas ir Paulius Danisevičius po 13, Elijah Brownas ir Mindaugas Sušinskas po 12.

„Juventus“: Kennethas Gainesas 20, Martinas Gebenas 19, Gytis Radzevičius 13.

„Juventus“ (10/15) turnyro lentelėje užima šeštąją vietą, „Dzūkija“ (8/16) – septintąją.