Po dviejų nerezultatyvių ir labai skirtingų kėlinių komandos į didžiąją pertrauką ėjo esant lygiam rezultatui 23:23. Tačiau tuomet aukštesnę pavarą įjungę aikštės šeimininkai po truputį ėmė dominuoti aikštėje.

Davido Blatto ir Kęstučio Kemzūros auklėtiniai tiesiog nesugebėjo sustabdyti „Armani“ varikliuko M. Jameso. Paskutiniame kėlinyje amerikietis pasiuntė varžovus į nokautą, kai pataikė neįtikėtiną tolimą metimą su pražanga. Po jo taiklaus baudos metimo dar vieną tritaškį įsūdė Jeffas Brooksas ir komandas jau skyrė 18 taškų (59:41).

„Olympiakos“ mėgino kilti į šturmą, bet jis buvo greitai numalšintas, o Milano komanda šventė užtikrintą pergalę.

Pirėjo komanda pralaimi jau šeštą kartą per pastarąsias 7 Eurolygos rungtynes. Pirmose tarpusavio rungtynėse D. Blatto auklėtiniai nusileido 75:99.

Mindaugas Kuzminskas per 7 minutes taškų nepelnė, vienintelis jo mestas dvitaškis buvo netaiklus. Lietuvis atkovojo kamuolį, kartą prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Armani“: Mike'as Jamesas 27 (4/9 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 7/8 baudos, 6 atk.k., 6 rez.p., 31 naud.b.), Valdimiras micovas 13, Kalebas Tarczewskis 6 (10 atk.k.), James Nunnally 6.

Olympiakos“: Nikola Milutinovas 13 (9 atk.k.), Nigelis Williams-Gossas 11, Saša Vezenkovas 10.

Prieš dvikovą kitą savaitę su Kauno „Žalgiriu“ Tel Avivo „Maccabi“ (12-14) krepšininkai ketvirtadienį savo aikštėje 71:79 (18:13, 23:26, 17:19, 13:21) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (17-9) komandai.

Pirmoje rungtynių dalyje „Maccabi“ dar turėjo iniciatyvą ir pirmavo 31:22, tačiau antroje dalyje svečiai ėmė lipti aikštės šeimininkams ant kulnų, spurtavo 10:0 ir ketvirtame kėlinyje pasiuntė juos į nokdauną.

Stambulo komanda, kurioje žaidžia net trys buvę žalgiriečiai, dar labiau įtvirtino savo pozicijas pirmajame aštuonete.

Pernai Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniu buvęs Vasilije Micičius buvo rezultatyviausias. Jis per 26 min. pelnė 15 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Kiti du buvę žalgiriečiai pasirodė kukliau – Brockas Motumas surinko 2 taškus, o Jamesas Andersonas per 12 min. taškų nepelnė.

Maccabi“: Tarikas Blackas 18, Johnny O'Bryantas 13 (7 atk.k.), Johnas Dibartolomeo 10.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 15, Adrienas Moermanas, Shane'as Larkinas ir Rodrigue'as Beauboisas po 13, Bryantas Dunstonas 12.

Eurolygos autsaiderių dvikovoje ketvirtadienį Las Palmo „Gran Canaria“ (7-19) namie 84:64 (15:18, 22:12, 23:17, 24:17) nugalėjo Stambulo „Daruššafaka“ (3-23) komandą ir nutraukė 10 iš eilės pralaimėjimų seriją.