Penktadienį „Chimki“ gavo skaudų antausį Ispanijoje: po pralaimėjimo 86:104 prieš Vitorijos „Baskonia“ rusai turnyrinėje lentelėje užleido į priekį Kauno „Žalgirį“ bei praktiškai prarado šansus patekti į atkrintamąsias varžybas.

„Sveikinu „Baskonia“ krepšininkus. Jie buvo geresni. Mums buvo sunku, nes dalis žaidėjų yra traumuoti, o šią savaitę turėjome ir sunkias rungtynes su CSKA. Mano auklėtiniai nėra pasiruošę žaisti dviejų sunkių mačų iš eilės.

Praradome energiją trečiame kėlinyje, o ketvirtajame jos nebeturėjome visai. Tiesiog neturime pakankamai didelės rotacijos. Taip pat neturime fizinės jėgos ir ūgio.

Kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjome 17:42, tai yra vienas svarbiausių mačo faktorių“, – po trečiojo iš eilės Eurolygoje patirto pralaimėjimo kalbėjo R. Kurtinaitis.

„Chimki” šiuo metu neturi nė vieno sveiko vidurio puolėjo, o šioje pozicijoje minutes dalinasi 206 cm ūgio Andrejus Zubkovas ir 207 cm ūgio Petras Gubanovas.

9 pergales ir 16 pralaimėjimų savo sąskaitoje turintis Pamaskvio klubas po trijų nesėkmių serijos užima tryliktąją vietą, o per likusius penkis turus dar turės žaisti su pajėgiomis CSKA, „Barcelona“, Tel Avivo „Maccabi“ ir Madrido „Real“ komandomis.

Vis dėlto strategas iš Lietuvos rankų nenuleidžia.

„Mūsų situacija – labai sudėtinga. Bet mes nepasiduodame. Tai yra Eurolyga, todėl kovosime iki galo – net jei nepateksime į atkrintamąsias, kiekvienose rungtynėse atiduosime visas jėgas ir sieksime pergalių“, – patikino R. Kurtinaitis.