Lietuvos čempionams tai buvo saldus revanšas – pirmose tarpusavio rungtynėse išvykoje jie nusileido ispanų klubui 66:73.

Be traumuotų Antano Kavaliausko, Pauliaus Jankūno ir Nate'o Wolterso žaidę žalgiriečiai rungtynes pradėjo itin kovingai. Daugiausiai išnaudodami aukštaūgius aikštės šeimininkai varžovams didžiausią grėsmę kėlė po krepšiu ir smaginosi kraudami kamuolį iš viršaus.

Jau po pirmo kėlinio žalgiriečiai atsiplėšė 25:10, o beveik įpusėjus antrajam komandas skyrė net 26 taškai. Puikiai į žaidimą įsiliejo jaunasis Rokas Jokubaitis, ne tik sumaniai vadovavęs žaidimui, bet ir pats taikliai atakavęs krepšį.

Išnaudodami itin žemą varžovų pataikymo procentą žalgiriečiai įpusėjus dvikovai pirmavo 46:27.

Trim taikliais tritaškiais ir Brandono Davieso dėjimu iš viršaus antrą rungtynių dalį pradėję žalgiriečiai nemažino apsukų.

Prieš lemiamą ketvirtį Lietuvos čempionų persvara jau siekė 34 taškus (77:43), o varžovų komandoje aktyvesnis buvo 9 taškus pelnęs Clevinas Hannah.

Š. Jasikevičius leido žaisti jauniesiems Erikui Venskui ir Lukui Uleckui, likus žaisti 7 minutes komandas jau skyrė 41 taškas (89:48). „Žalgiris“ triumfavo šį sezoną Eurolygoje neregėtu Lietuvos stipriausiam klubui skirtumu.

Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 18 (3/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 5/5 baudos), Thomas Walkupas 12, Deonas Thompsonas 11, Brandona Daviesas ir Marius Grigonis po 10, Leo Westermannas 9, Tokas Jokubaitis 8, Artūras Milaknis ir Aaronas White'as po 7, Erikas Venskus 4, Lukas Uleckas 2.

„Gran Canaria“: Marcusas Erikssonas 13, Jacobas Wiley 10, Clevinas Hannah 9.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais kovo 14 dieną Kaune su Miuncheno „Bayern“ komanda.