Sėkmingai trečią kėlinį užbaigusi „Chimki“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 47:41.

Ketvirto kėlinio pradžioje teisėjams teko raminti Stefaną Markovičių bei Danielį Hackettą – krepšininkai įsivėlė į nedidelį konfliktą, abu nubausti techninėmis pražangomis.

Sužaidus 3:30 min. R. Kurtinaitis paprašė minutės pertraukėlės – po desperatiško ir skuboto Aleksejaus Švedo tolimo metimo kamuolį atkovojusi CSKA surengė greitą išpuolį ir sumažino skirtumą iki 3 taškų (53:50).

Po pertraukėlės A. Švedas atsakė dviem dvitaškiais ir jau CSKA strategas Dimitris Itoudis sukvietė savo komandą pasitarimui.

Netrukus Kyle'as Hinesas pataikė tritaškį ir sumažino „Chimki“ pranašumą iki 4 taškų (57:53).

A. Švedas tris atakas iš eilės nesėkmingai ėmėsi iniciatyvos ir prametė du dvitaškius ir tritaškį, o tuo naudojosi svečiai, kurie po Cory Higginso baudos metimų išsiveržė į priekį 60:59.

Po D. Hacketto pražangos S. Markovičius pataikė tik vieną baudos metimą (60:60), o iki ketvirčio pabaigos buvo likusios 1:48 min.

Geresnėje situacijoje vėl atsidūrė šeimininkai, kurie sėkmingai apsigynė, o ataką rezultatyviai užbaigė A. Švedas – 62:60. Atrodė, kad CSKA vėl nesėkmingai užbaigs savo ataką, tačiau likus 0,3 sek. ją taškais iš po krepšio užbaigė D. Hackettas.

A. Švedo tritaškis tikslo nepasiekė, bet ir W. Clyburnas buvo netikslus atakuojant iš toli.

Paskutinė ataka priklausė „Chimki“, A. Švedas prametė sudėtingą dvitaškį, o aidint sirenai kamuolį atkovojęs S. Markovičius iš po krepšio buvo kiek netikslus – 62:62. Ekipos žaidė pratęsimą.

Pratęsime svarbų tritaškį pataikė A. Švedas, o vėliau nesportine pražanga nubaustas Nando de Colo. „Chimki“ lyderis pataikė abi baudas ir padidino pranašumą iki 6-ių taškų (69:63, likus 3 min.). Atrodė, kad dar viena, kita sėkminga ataka, ir „Chimki“ pasieks pergalę, tačiau trys iš eilės netikslios šeimininkų atakos suteikė šansą CSKA, kuri likus 58 sek. išlygino rezultatą (69:69).

Chaotišką „Chimki“ ataką desperatišku, bet taikliu tritaškiu užbaigė A. Švedas, kuris iš viso pelnė 37-is taškus (72:69).

Likus pusei sekundės rezultatą baudos metimais galėjo išlyginti Joelis Bolomboy'us, tačiau jis pataikė tik vieną metimą – 73:72 (12:14, 16:17, 19:10, 15:21; 11:10), dramatišką pergalę pasiekė R. Kurtinaičio auklėtiniai.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 37 (5/12 dvit., 5/19 trit., 12/15 baudos, 2 rez. perd., 5 klaidos, 14 naud. balų), Stefanas Markovičius 16 taškų (7 rez. perd.).

CSKA: Willas Clyburnas 17 (16 atkovotų kamuolių), Sergio Rodriguezas 15 (6 rez. perd.), Kyle Hinesas 12, Cory Higginsas 11, Joelis Bolomboy'us 6 taškai.

„Chimki“ iškovojo 13-ą pergalę ir pagal jų skaičių pavijo Krasnodaro „Lokomotiv“ (13/5) ekipą, abi komandos dalinasi 3-4 vietomis. Antroje žengia Kazanės UNIKS (14/4).

Lygoje pirmaujanti CSKA patyrė 3-ią nesėkmę (17/3).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (71)