Viso susitikimo metu atsilikinėję žalgiriečiai ketvirtojo kėlinio viduryje buvo prisiviję 64:68, bet uostamiesčio klubas spurtu 9:1 atstatė dviženklę persvarą 77:65.

Likus žaisti dvi minutes Deividas Gailius smeigė tritaškį (80:68) ir nebepaliko svečiams vilčių išsigelbėti. „Neptūnas“ „Žalgiriui“ šį sezoną lieka neįveikiamas.

Nugalėtojus į priekį vedęs D. Gailius pelnė 16 taškų, 14 taškų pridėjo Tomas Delininkaitis. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 22 taškus surinkęs Brandonas Daviesas.

Šiame susitikime buvo mesti net 69 baudų metimai. 32 pražangas išprovokavęs „Žalgiris“ pataikė 29 iš 41, o „Neptūnas“ – 21 iš 28.

Sėkmingiau rungtynes pradėjęs „Neptūnas“ antrojo kėlinio pradžioje įgijo dviženklį pranašumą 25:15. Netrukus šeimininkai įgijo ir rekordinę persvarą 40:26.

Po pertraukos „Žalgiriui“ priartėti nesisekė, o Deivido Gailiaus vedami klaipėdiečiai besibaigiant trečiajam ketvirčiui įgijo dar didesnį pranašumą – 64:49.

Tuomet žalgiriečiai pabudo. Įkvėpti dviejų iš eilės Edgaro Ulanovo tritaškių, jie laimėjo atkarpą 15:4 bei ketvirtajame kėlinyje prisivijo varžovus 64:68.

Vis dėlto susitikimo pabaigoje geriau vėl sekėsi „Neptūnui“, kuris sugebėjo išsaugoti pranašumą bei nuskambėjus finalinei sirenai šventė pergalę.

Kauno ekipa šiame susitikime vertėsi be Nate'o Wolterso, Pauliaus Jankūno ir Antano Kavaliausko.

Ankstesnes dvi komandų tarpusavio akistatas taip pat laimėjo K. Maksvyčio auklėtiniai: 75:60 Kaune ir 98:93 Klaipėdoje.

Per savo karjerą K. Maksvytis prieš „Žalgirį“ jau yra laimėjęs 13 kartų.

Kauniečiai pirmą kartą per 17 metų reguliariajame sezone pralaimėjo tris kartus tam pačiam varžovui. Paskutinį kartą taip buvo 2001-2002 metų sezone, kai tris kartus buvo nusileista Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubui.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 16, Tomas Delininkaitis 14, Simas Galdikas 12 (9 atk. kam.), Jerai Grantas ir Osvaldas Olisevičius po 8.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 22, Leo Westermannas 17, Edgaras Ulanovas 11, Aaronas White'as 9, Marius Grigonis 6.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (516)