Penktadienio treniruotę merginoms ves Vilius Stanišauskas, o su vaikinais dirbs buvęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas, kuris po antrosios stovyklos Druskininkuose buvo sužavėtas jaunuolių darbu ir su mielu noru sutiko prisidėti prie projekto vėl.

„Praleidau labai gerą laiką, vaikinai yra motyvuoti, talentingi. Manau buvo naudinga ir man, ir jiems“, – tada sakė treneris Ramūnas Butautas.

Prie projekto trenerių štabo vėl prisijungs ir Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, o vaikinai galės išgirsti ir buvusio krepšininko, Europos čempiono Donato Slaninos pamokų. Jis su vaikinais dirbs šeštadienio vakarinėje ir sekmadienio rytinėje treniruotės.

Krepšininkams savo žinias taip pat perduos treneriai – Rima Daunienė, Donatas Mikulevičius ir Karolis Abramavičius bei LKF jaunimo rinktinių vyr. treneris Rolandas Radvila ir LKF moterų krepšinio projektų vadovė Lina Brazdeikytė.

Penktadienio ir šeštadienio vakarais dalyvių tradiciškai lauks viktorina, šį karta jų temos – „Aukštos galvos“ ir „4 ratai“. Projekto dalyviai vėl sulauks dovanų iš prekybos centro „LIDL“ – jaunieji krepšininkai galėjs pasistiprinti „Čempionų užkandžiais“.

Pilną, antrosios stovyklos programą rasite čia. Treniruotės yra atviros visai krepšinio bendruomenei.

Projekto metu bus surengtos penkios stovyklos įvairiuose Lietuvos miestuose, merginų rinktinė dalyvaus EYBL čempionate, o vaikinų komanda varžysis specialiame Kalėdiniame turnyre Lietuvoje. Tradiciškai projektą vainikuos tarptautinis Ramūno Šiškausko vardo turnyras, kuris birželio 19-21 dienomis vyks Kaune.

„Talentų karta“ – ilgalaikis projektas. Visi projekto dalyviai gauna sportines aprangas, atliekami išsamūs jų fiziniai bei medicininiai tyrimai. Pagal juos specialistai sudaro individualias rekomendacijas, ką reikia tobulinti, kaip maitintis ir kokio režimo laikytis. Specialistai prižiūri jaunuosius krepšininkus ištisus metus.