Dvikovos Utenoje pradžioje sostinės komanda po spurto 0:13 susikrovė 10 taškų pranašumą – 8:18. Tačiau aikštės šeimininkai nė negalvojo kelti baltos vėliavos ir netrukus ėmė kvėpuoti varžovams į nugaras.

Dideliam uteniškių džiaugsmui į Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašą D. Adomaičio įrašytas Dovis Bičkauskis smeigė du tritaškius iš eilės ir įpusėjus rungtynėms persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai 32:31.

Po didžiosios pertraukos Ž. Urbono auklėtiniai tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose ir padidino skirtumą net iki 9 taškų – 43:34. Sostinės ekipą traukti iš duobės ėmėsi DJ Seeley ir Arnas Butkevičius, tritaškiu prieš paskutinę ketvirtį grąžinęs „Rytui“ pranašumą 48:49.

Paskutiniame ketvirtyje aikštėje užvirė atkakli kova taškas į tašką. Aikštės šeimininkai mėgino pabėgti po Tomo Dimšos taiklios tolimos bombos (57:53), tačiau tuomet savo šou pradėjo „Ryto“ legionierius DJ Seely, vienas ant savo pečių tempęs visą sostinės komandos puolimą.

„Juventus“ stratego Ž. Urbono uždirbta techninė pražanga ir Artiomo Parachovskio taiklus dvitaškius leido vilniečiams persverti rezultatą savo naudai (65:68) likus žaisti 2 minutes iki rungtynių pabaigos. Per likusį laiką svečiai pergalės iš rankų neišleido.

Rungtynių didvyriu tapo DJ Seely. Vilniečių lyderis per 23 minutes pelnė 27 taškus (5/9 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 8/11 baudos) ir surinko 26 naudinumo balus.

Pastarąjį kartą Utenos komanda KMT ketvirtfinalio dvikovoje su vilniečiais triumfavo prieš dvejus metus. Pirmasis komandų susitikimas ketvirtfinalyje sausį baigėsi sostinės klubo pergale 87:85.

Kituose KMT ketvirtfinaliuose trečiadienį žais „Žalgiris“ – „Šiauliai“ ir „Lietkabelis“ – „Pieno žvaigždės“.

Juventus“: Karolis Guščikas 18 (7 atk.k.), Tomas Dimša 12, Dovis Bičkauskis 11 (7 atk.k., 5 rez.p.), Arvydas Šikšnius 8, Martinas Gebenas ir Vaidas Čepukaitis po 4, Aleksandras Zacharovas 3, Marius Runkauskas ir Giedrius Radzevičius po 2, Kennethas Gainesas 1.

Rytas: DJ Seeley 27 (5/9 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 8/11 baudos, 26 naud.b.), Chrisas Krameris 13, Arnas Butkevičius 11 (9 atk.k.), Artiomas Parachovskis 8 (10 atk.k.), Eimantas Bendžius 6, Mindaugas Girdžiūnas ir Martynas Echodas po 4, Rokas Stipčevičius 3, Deividas Sirvydis 0.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (221)