Klaipėdos „Neptūnui“ pavyko nutraukti dvejų metų prakeiksmą – tiek laiko uostamiesčio ekipa nebuvo patekusi tarp keturių stipriausių KMT turnyro komandų.

Dvikova prasidėjo uostamiesčio krepšininkų spurtu 9:2, tačiau Prienų komanda po Martyno Gecevičiaus tritaškio pradėjo lipti varžovams ant kulnų. V. Šeškaus auklėtiniai pirmojo kėlinio pabaigoje vieną po kito sumetė 4 tritaškius iš eilės ir pirmavo 20:29.

Šį skirtumą aikštės šeimininkai prasidėjus antrajam ketvirčiui panaikino per minutę. Klampus žaidimas taškas į tašką, V. Šeškui skirta techninė pražanga, Kšyštofui Lavrinovičiui prakirsta lupa ir Deivido Gailiaus 5 taškai iš eilės – ryškiausi momentai iki didžiosios pertraukos, kur minimalų pranašumą turėjo svečiai – 49:50.

„Skycop“ vėl truktelėjo į priekį ir po Vytenio Lipkevičiaus tritaškio susikrovė 8 taškų pranašumą – 49:57. K. Maksvyčio kariaunoje lyderio vaidmens sėkmingai ėmėsi D. Gailius.

Aštuoniese žaidę V. Šeškaus auklėtiniai ėmė jausti nuovargį ir „Neptūnas“ prieš paskutinį kėlinį perlaužė rungtynių eigą sau naudinga linkme.

Po Tomo Delininkaičio ir Lorenzo Williamso taiklių tritaškių „Neptūnas“ įpusėjus ketvirčiui turėjo 10 taškų persvarą – 87:77. Prieniškių metimai skriejo pro šalį, o K. Maksvyčio auklėtiniai per likusias minutes pergalės iš rankų neišleido.

Nei „Neptūnas“, nei „Skycop“ per pirmą susitikimą Prienuose pranašumo neįgijo – susitikimas baigėsi lygiosiomis 85:85. Klaipėdoje prieniškiams dėl traumų negalėjo padėti Mindaugas Lukauskis ir Anthony Lee.

Kituose KMT ketvirtfinaliuose trečiadienį žais „Žalgiris“ – „Šiauliai“ ir „Lietkabelis“ – „Pieno žvaigždės“.

Neptūnas“: Deividas Gailius 21 (4/6 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 7/7 baudos, 25 naud.b.), Osvaldas Olisevičius 16, Jrai Grantas 15, Lorenzo Williamsas 13, Simas Galdikas ir Paulius Dambrauskas po 8, Gytis Masiulis ir Tomas Delininkaitis po 3, Džiugas Slavinskas 2, Kyle'as Weaveris (6 rez.p.) ir Laimonas Kisielius po 0.

Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 23 (6/9 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 5/6 baudos, 6 atk.k., 26 naud.b.), Vytenis Lipkevičius 18, Žygimantas Janavičius 15 (5 rez.p.), Martynas Gecevičius 12 (10 rez.p.), Aidas Labuckas 6 (8 atk.k.), Malcolmas Grantas 5, Kšištofas Lavrinovičius 1.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)