„Pieno žvaigždžių“ gretose net šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Yannickas Franke ir 16 pridėjęs Vytautas Šulskis.

„Šiaulių“ gretose išsiskyrė 15 taškų pelnęs Kristupas Žemaitis ir 14 pridėjęs Evaldas Šaulys, kuris pataikė 4 tritaškius iš 6.

„Šiaulių“ ekipa antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 44:38, tačiau pasvaliečiai netrukus sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (42:44). Vis dėlto pirmąją rungtynių dalį „Šiauliai“ užbaigė K. Žemaičio ir E. Šaulio tritaškiais, po kurių komandas skyrė jau 8 taškai – 50:42.

Po ilgosios pertraukos E. Šaulys smeigė dar vieną tolimą metimą, o „Šiauliai“ įgijo ir dviženklį pranašumą – 53:42. Po tokio smūgio „Pieno žvaigždės“ tiesiog užsikūrė ir surengė įspūdingą spurtą 26:5 bei perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas (68:58).

Ketvirtajame kėlinyje pasvaliečiai varžovų arčiau neprisileido, išlaikė saugų atstumą ir iškovojo dar vieną pergalę.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke'as 20, Vytautas Šulskis 16, Dagoberto Pena ir Tomas Lekūnas po 14, Jay'us Threattas 11 taškų.

„Šiauliai“: Kristupas Žemaitis 15, Evaldas Šaulys 14, Arminas Urbutis 12, Benas Griciūnas 11.

„Pieno žvaigždės“ (13 pergalių/9 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima penktąją vietą, o „Šiauliai“ (3/19) lieka paskutiniai - dešimti.